Конкурсна комісія обрала керівника Обласного соціального центру матері та дитини

28 лютого 2024, 16:51

Ярослав Перевіспа може знову очолити обласний Центр матері та дитини. Конкурсна комісія з відбору претендентів на посаду директора цього закладу під керівництвом заступника голови Михайла Мушієка обрала Ярослава Перевіспу переможцем відбору з терміном укладання контракту на 5 років.

Ярослав Перевіспа має вищу освіту, закінчив Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, і вже багато років працює у соціальній сфері. З 2011 року очолює Центр матері та дитини.

Цей заклад виконує функцію соціального захисту. Тут допомагають матерям, які потрапили у скрутне життєве становище.

Заклад постійно розвивається і колектив намагається покращувати умови перебування молодих мам, допомагають їм впоратися з новонародженими дітьми.

- Допомагаємо і практично, і морально. Проживши певний час у нашому Центрі, жінкам все ж вдається опанувати себе і вони не відмовляються від дітей, як хотіли спочатку, а стають повноцінною опорою і підтримкою для своїх малюків, - говорить Ярослав Перевіспа.

Нагадуємо, що остаточне рішення в питаннях призначення керівників підприємств спільної власності ухвалює сесія обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради