З досвіду роботи місцевих рад області

У Степанецькій ОТГ відкрили діяльність Центру активного довголіття. Реалізувати цю благодійну акцію вдалося завдяки сприянню проєкту Благодійного фонду «МХП – Громаді». Його мета – сприяти в організації якісного дозвілля людей літнього віку, яке включатиме зустрічі з цікавими людьми, різноманітні майстер-класи, допомогу у користуванні сучасними технологіями, діалог між різними поколіннями тощо.

Як повідомляють на офіційній сторінці Руськополянської ОТГ, незабаром у громаді відкриють поліцейську станцію, яку вже облаштували в адмінприміщенні Центру безпеки громадян. Тут створено робочі місця для двох офіцерів.

 

Днями Паланська об’єднана територіальна громада приймала гостей з  Нью-Йорка, а саме спеціалістку з міжнародних комунікацій компанії OSC  Лорну Тихостоп та дизайнера, сценариста Стерлінга Райбера. Мета їхнього візиту – збір інформації про досвід впровадження геоінформаційної системи управління земельними ресурсами в Паланській громаді за підтримки Проекту USAID «Агросільрозвиток» в Україні.

Кращі учні спортивних та освітніх закладів, які здобули перемогу в обласних та всеукраїнських конкурсах та випробуваннях, отримують щомісячну стипендію сільської ради Червонослобідської ОТГ Черкаського району, інформує Суспільне.

За словами заступниці сільської голови села Наталії Ярошенко, отримують стипендії із бюджету об’єднаної територіальної громади 34 учні двох шкіл села Червона Слобода.

За інформацією Степанецької ОТГ Канівщини, приємною несподіванкою для багатьох жителів Павлівського старостинського округу стало придбання тенісного столу для сільського клубу. Відтепер усі охочі можуть безкоштовно пограти в настільний теніс.

За повідомленням Монастирищенської районної ради, за ініціативи її голови Миколи Орендарчука у приміщенні дитячої юнацько-спортивної школи проведено дружній різдвяний турнір з футболу за участі команд Уманського району, Маньківки, Ставища, Христинівки і місцевої команди господарів.

Як інформують у Черкаській районній раді, голова районної ради Олексій Собко, депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк провели робочу нараду з колективом комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни».

Як повідомляють у Драбівській районній раді,  її голова Володимир Дзега провів нараду з головами сільських рад та ОТГ району.

У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, начальник Золотоніського  управління Головного управління ДПС у Черкаській області Юрій Байбуз, керівники комунальних закладів району, представники засобів масової інформації.

Для посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради було проведено навчання на тему: «Обсяги інформації, яку необхідно буде вносити до е-декларації у 2020 році».

За повідомленням Смілянської районної ради, заступник голови Василь Латенко провів пленарне засідання п’ятдесят п’ятої сесії районної ради.