З досвіду роботи місцевих рад області

13 вересня 2019 року проведено 35-у сесію Тальнівської районної ради, яку за дорученням депутатів районної ради розпочала Валентина Сарана - депутат районної ради.

Минулими вихідними на Черкащині проведено низку обласних фінальних змагань: у м. Черкаси – спартакіада державних службовців, в с. Руська Поляна – спортивні змагання серед ОТГ. В епіцентрі спортивного життя стало і м. Городище, де традиційно вже десятки років приймають фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини» на призи Черкаської обласної ради.
У роботі сесії взяли участь народний депутат України Сергій Нагорняк, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, громадськість.
Три ОТГ Черкащини увійшли до переліку учасників загальнонаціонального проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту».
3а повідомленням Драбівської районної ради, днями в селі Безпальче, на батьківщині відомого педагога і краєзнавця Івана Городинця, урочисто вручено дипломи лауреатів та сертифікати на 5 тис. грн. переможцям районної краєзнавчої премії його імені. Захід розпочали з покладання квітів до могили та меморіальної дошки земляка-краєзнавця.

Під час урочистостей з нагоди Дня знань 12 учням Червонослобідської громади (переможцям різних видів олімпіад, МАНу та випусниці, що набрала максимальну кількість балів на ЗНО) було вручено премії. Так, у рамках програми підтримки обдарованих дітей та молоді Червонослобідської сільської ради, що прийнята цьогоріч, кращі учні громади отримали премії від 2 до 10 тисяч гривень.

З метою вирішення нагальних питань сьогодення, голова Черкаської районної ради Олексій Собко та заступник голови Черкаської райдержадміністрації Петро Коренюк провели нараду з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад Черкаського району. Про це інформують у Черкаській районній раді.

Днями в селі Городецьке відбулася зустріч заступника Паланської сільської ради Ігоря Миклащука  з представниками органів місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей, які межують із «лінією зіткнення».
Відповідно до вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
На початку роботи сесії Володимир Дзега повідомив присутніх про постанову Драбівської районної виборчої комісії про те, що згідно з пунктом 5 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» визнано обраною депутаткою районної ради за списками від Аграрної партії Валентину Розсоху та привітав новообраного колегу і урочисто вручив посвідчення депутата Драбівської районної ради сьомого скликання. Далі голова районної ради ознайомив з відповіддю на депутатське звернення щодо виплати заборгованості філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор», після чого приступили до розгляду питань порядку денного.