З досвіду роботи місцевих рад області

Згідно з волевиявленням виборців та результатами голосування головою...

17 листопада 2020 року заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін провів позачергову сесію районної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, керівники відповідних структурних підрозділів РДА, представники інших районних закладів, установ та сільських ОТГ, працівники районної ради.

12 листопада 2020 року заступник голови районної ради Микола Панчишин провів позачергову 39-ту сесію Городищенської районної ради.

У роботі сесії взяли участь керівник апарату Городищенської районної державної адміністрації Людмила Пащенко, керівники окремих підрозділів районної державної адміністрації та комунальних установ.

Через складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 засідання сесії проходило з дотриманням карантинних правил.

Це вже другий шкільний автобус громади – перший було придбано одразу після об’єднання.

Згідно чинного законодавства на місцевих виборах 25 жовтня цього року старост у села, які входять до складу ОТГ, не обирали. Їх призначають депутати місцевих рад за поданням голови громади.

Після оприлюднення підсумків виборів міського голови та депутатів ОТГ, у Шполянській громаді на організаційній сесії призначили старост у всі села, у ті, які були у її складі, і в новоприєднані..

Серед мікропроєктів– «Човни та катамарани», «Розвиваюче дозвілля. Вуличні шахи», «Встановлення лавок на горах Гончариха і Лиса».
На засіданні ухвалено низку рішень, якими затверджено акти приймання-передачі майна, цілісних майнових комплексів, будівель, які передаються...
Як повідомляє пресслужба Смілянської міської ради, сьогодні голова територіальної виборчої комісії
Комунальники продовжують активно розвивати сферу транспортного сполучення у