вівторок, липня 9, 2024

З 9 по 24 липня НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo планували проводити вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області. Тобто за певним графіком повинні були скасувати обмеження для кожної області у конкретний день протягом цих двох тижнів (на Черкащині - 23 липня).

Отак на сьогодні вони скасовані. Тож світло вимикатимуть за графіками.

Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку.

Режимні виміри в літній період будуть проведенні пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря. Проведення вимірів необхідне для чого, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами. 

У Червонослобідській громаді відкрили "ветеранський простір"

На базі Центру надання соціальних послуг Червонослобідської сільської ради відкрито "Ветеранський простір".

Ветерани, їхні близькі, родини загиблих можуть тут отримати консультацію від психолога, поспілкуватися, взяти участь у різноманітних тренінгах. Крім того, тут спеціалісти центру проведуть інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань, де можна отримати юридичну допомогу та соціальні послуги.

- Усі відділи, заклади Червонослобідської сільської ради будуть максимально сприяти адаптації захисників до мирного життя. Велика подяка депутатам у підтримці будь-яких проєктів, пов'язаних із допомогою ЗСУ, - зауважив сільський голова Олександр Литвиненко.