Для обласного кардіоцентру цьогоріч спрямували понад 12 млн грн з обласного бюджету

02 листопада 2021, 08:45

Голова обласної ради Анатолій Підгорний разом із депутаткою Іриною Топчій відвідали комунальний заклад, аби оглянути придбане коштом обласного бюджету обладнання.

- Загалом, ледь не на кожній сесії вносимо зміни в обласний бюджет, тим більше зараз фіксуємо деяке перевиконання і це шанс допомогти з розвитком комунальних закладів. В першу чергу розглядаємо ті пропозиції, що допоможуть рятувати людей, дадуть змогу лікарям надавати ті медичні послуги заради яких черкащани їздили до столиці або за кордон. Звісно, що тут ефективно спрацювали також і депутати, які лобіюють такі пропозиції, - вважає очільник облради.

 

За ці кошти придбано систему для електрофізіологічних досліджень серця. Вона допоможе ефективно лікувати порушення ритму серця, зокрема, аритмії. З-поміж іншого - два клапани для транскатетерної імплантації. Також закупили центральну станцію цілодобового моніторингу з моніторами пацієнта та набір хірургічних інструментів для оперативних втручань на відкритому серці. Зараз укладають необхідні договори.

 

Головний лікар Світлана Журба проінформувала про хід проектування нового корпусу серцево-судинної хірургії.

- Без розуміння і підтримки депутатів обласної ради розвиток медичних закладів неможливий, - додала Світлана Журба.

Виконавчий апарат обласної ради