ЗМІ про обласну раду

Тетяна Калиновська, «Черкаський край», №15, 3 квітня 2019 року

Наталія Віргуш, «Черкаський край», №13, 20 березня 2019 року

«Черкаський край», №13, 20 березня 2019 року

Одним із пріоритетів роботи обласної влади є розвиток галузі охорони здоров'я. Підтвердженням цього є відкриття нової соціальної аптеки по вулиці Менделєєва, буд. 14/1 в Черкасах, що належить до мережі аптечних закладів обласного комунального підприємства «Фармація» Черкаської обласної ради.

«Черкаський край», №10, 6 березня 2019 року

На першому пленарному засіданні, що проведене 1 березня 2019 року, депутати обласної ради ухвалили Програму «Трансплантація аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові» на 2019-2023 роки.

За інформацією управління охорони здоров’я облдержадміністрації на сьогодні Черкаська область посідає одне із перших місць в Україні із захворюваності на злоякісні хвороби крові.

«Вечірні Черкаси», №10, 6 березня 2019 року

У Черкаському кардіоцентрі запрацював новий ангіограф. Його вартість – 2  мільйони гривень: половину суми виділив державний бюджет, половину – Черкаський обласний.

«Черкаський край», №6, 6 лютого 2019 року

Документи на пільгове кредитування житла в межах обласної програми вручили 21 атовцю з Черкащини. Це відбулось під час розширеного засідання Центру допомоги учасникам АТО. У ньому взяли участь представники Центру, регіонального управління Держмолодьжитла, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, ГО учасників АТО та ін.
«Акцент», №6, 6 лютого 2019 року

21 ветеран АТО отримав минулого тижня документи на пільгове кредитування житла в рамках спеціальної програми обласної ради. їх вручили під час розширеного засідання Центру допомоги учасникам АТО, в якому взяли участь представники Центру, Держмолодьжитла, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, ГО учасників АТО тощо.
«Нова Молодь Черкащини», №5, 30 січня 2019 року

Віктор Парамонов звільнився із посади головного лікаря комунального закладу «Черкаський обласний онкологічний диспансер». Нині він виконує обов\'язки керівника установи. Про це він повідомив у коментарі виданню «18000».
«Нова Молодь Черкащини», №5, 30 січня 2019 року

20 січня виповнилося 4 роки від дня героїчної загибелі на Донецькому летовищі канівського «кіборга» Анатолія Чупилки, повідомляють у Канівській міській раді.
Анатолій Чупилка – молодший сержант, заступник командира взводу 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України. Депутат обласної ради від ВО «Свобода».