З досвіду роботи місцевих рад області

За інформацією Степанецької ОТГ Канівщини, приємною несподіванкою для багатьох жителів Павлівського старостинського округу стало придбання тенісного столу для сільського клубу. Відтепер усі охочі можуть безкоштовно пограти в настільний теніс.

За повідомленням Монастирищенської районної ради, за ініціативи її голови Миколи Орендарчука у приміщенні дитячої юнацько-спортивної школи проведено дружній різдвяний турнір з футболу за участі команд Уманського району, Маньківки, Ставища, Христинівки і місцевої команди господарів.

Як інформують у Черкаській районній раді, голова районної ради Олексій Собко, депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк провели робочу нараду з колективом комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни».

Як повідомляють у Драбівській районній раді,  її голова Володимир Дзега провів нараду з головами сільських рад та ОТГ району.

У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, начальник Золотоніського  управління Головного управління ДПС у Черкаській області Юрій Байбуз, керівники комунальних закладів району, представники засобів масової інформації.

Для посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради було проведено навчання на тему: «Обсяги інформації, яку необхідно буде вносити до е-декларації у 2020 році».

За повідомленням Смілянської районної ради, заступник голови Василь Латенко провів пленарне засідання п’ятдесят п’ятої сесії районної ради.

Як інформують у Тальнівській районній раді, днями голова районної ради Валентина Любомська взяла участь у спільній координаційній нараді райдержадміністрації та районної ради, де заслухано головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Олега Солодька про плани на 2020 рік та проблеми діяльності ввіреного йому медичного закладу у світлі впровадження медичної реформи вторинної ланки охорони здо

За інформацією Канівської ОТГ, у ході чергової апаратної наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міський голова Ігор Ренькас порушив питання про облаштування вуличного освітлення у селі Яблунів, що входить до складу об’єднаної територіальної громади.

Як інформують у Звенигородській районній раді, днями у великій залі Звенигородської дитячої спортивної школи відбулися одразу дві непересічні футбольні події – вручення нагород переможцям Кубка Черкаської області з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження та завершальний, фінальний етап відкритої першості Звенигородського району з того ж таки футзалу.

Як інформують у Черкаській районній раді, днями проведено нараду з сільськими головами району за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, працівників районної ради та низки керівників установ, організацій району.