З досвіду роботи місцевих рад області

15 листопада під головуванням голови районної ради Володимира Кучера відбулося пленарне засідання 30 сесії Звенигородської районної ради сьомого скликання.

Заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина днями провела пленарне засідання позачергової 39 сесії районної ради, в роботі якої взяв участь перший заступник голови Шпоялнської райдержадміністрації Юрій Козоріз та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Про це інформують у районній раді.

Надзвичайно людно було в сільському Будинку культури села Кищенці Маньківського району. Тут відзначали ювілей – 390-ту річницю з часу утворення населеного пункту, тому на гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. Привітали громаду та його жителів голова районної ради Світлана Лещенко, депутати районної ради Віталій Мельник та Ігор Віштак.
За повідомленням Драбівської районної ради, під керівництвом її голови Володимира Дзеги за участю заступника голови – Тетяни Богославець та першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Лободи проведено нараду з сільськими (селищним) головами та головами ОТГ.
За повідомленням Уманської районної ради, її голова Оксана Супрунець спільно з помічником народного депутата України Антона Яценка Іриною Плетньовою здійснила робочий виїзд у село Косенівка.
З метою обміну досвідом днями до Михайлівської об'єднаної територіальної громади завітала делегація Олександрівського району Кіровоградської області у складі голови районної ради Григорія Гончаренка, першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея та сільських голів.
Першочергово відремонтували два кабінети, де проблема стояла найгостріше. Цьогоріч роботи продовжили і оновили стелі ще у двох класних кімнатах, на поточний ремонт яких витратили майже 37 тис. грн.
Започаткована ініціатива Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) у 1996 році. На сьогодні до руху долучилися вже понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах, що загалом охоплює понад 30 мільйонів дітей. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.
6 листопада 2019 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 39 чергова сесія Христинівської районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна.
У межах обласної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) та сімейних фермерських господарств Черкащини в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено два мільйони гривень для їх фінансової підтримки на умовах співфінансування.Цю суму отримають найкращі чотири кооперативи області, що займаються виробленням сирів, розведенням биків, скотарством.