З досвіду роботи місцевих рад області

Нещодавно голова районної ради Сергій Сундуков, голова райдержадміністрації Богдан Солошенко та радник голови райдержадміністрації Микола Удалов провели обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кам’янка-Вербівка- Телепине- Катеринівка. з метою визначення поточного дрібного ремонту доріг на предмет ямковості. Такі виїзди стали традиційними у їх роботі.

На розгляд депутатів було подано два питання, що попередньо обговорено на засіданнях постійних комісій районної ради і президії.

Голова районної ради Валерій Заболотній 18 березня 2020 року провів пленарне засідання позачергової  47-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради.

17 березня 2020 року заступник голови районної ради Лідія Татарина провела пленарне засідання позачергової сорок другої сесії районної ради.

У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Коваль, керівники підприємств, установ та організацій.

Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військових та мирних жителів, які загинули в ході АТО/ООС на сході України.

13 березня 2020 року голова районної ради Віталій Верета провів пленарне засідання чергової двадцять сьомої сесії районної ради.

У її роботі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, політичних партій, громадських організацій, сільські та селищні голови, старости.

День українського добровольця, який Верховна Рада України затвердила постановою № 1822-VІІІ у січні 2017 року, щорічно відзначається 14 березня.

Цьогоріч громада запланувала поточний ремонт, впорядкувавши покриття відразу рекордне до сьогодні число – десять вулиць

За ініціативи голови районної ради Валерія Заболотнього та за участі заступника голови районної ради Петра Пустільніка, голови постійної комісії  районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту, депутата районної ради Дмитра Антонова, директора КНП «Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня» Олександра Матвієнка, заступника директора – Віти Загородньої і завідувача інфекційного відділення – Віталія Б

Серед них одне з найактуальніших питань – організація проведення ремонтів доріг загального користування на території району.

За словами голови  Сергія Іщенка,  громада націлена на сталий розвиток та плідну довгострокову співпрацю з потенційними інвесторами. 

Тому у рамках проєкту «Підтримка взаємодії об’єднаних територіальних громад з бізнесом», Лип’янська ОТГ отримала документ, що допоможе їй залучати інвестиції та іти шляхом розвитку.