Склад постійних комісій

з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини

КУКЛІН Олег Володимирович - голова комісії
МАРГАРЯН Аракся Дерениківна - секретар комісії 
СКІЧЕНКО Анатолій Петрович - член комісії
ТАРАСЕНКО Валентин Петрович - член комісії
ЦИГАНОК Оксана Анатоліївна - член комісії

з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

ВІШТАК Ігор Анатолійович - голова комісії
РАДУЦЬКИЙ Олександр Романович - заступник голови комісії
РАДЧЕНКО Семен Володимирович - секретар комісії
ВЕЛЬБІВЕЦЬ Олександр Іванович - член комісії
ГАЙОВИЧ Вадим Юрійович - член комісії
КУЛІКОВ Володимир Віталійович - член комісії
КУРБЕТ Євгеній Олександрович - член комісії
ЛЕГОЙДА Світлана Михайлівна - член комісії
НОВИЦЬКИЙ Ігор Валерійович - член комісії
ОСАДЧИЙ Володимир Олексійович - член комісії
ПОГОРІЛИЙ Віктор Григорович - член комісії
САВЧУК Галина Кузьмівна - член комісії
ЯРІШ Анатолій Анатолійович - член комісії

з питань розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства

ПЕТРЕНКО Олег Миколайович - голова комісії
КЛІМОВ Євгеній Петрович - заступник голови комісії
КОВАЛЬЧУК Олександр Сергійович - секретар комісії
МКРТЧЯН Арсен Араікович - член комісії
ТАРАН Євген Володимирович - член комісії

з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

ГОНЧАРЕНКО Віктор Григорович - голова комісії
ПОМЧЕНКО Олег Вікторович - заступник голови комісії  ;
ДИКУН Любомир Євгенович - член комісії 
БУЦЬКО Сергій Антонович - член комісії 
СЕГЕДА Юрій Юрійович - член комісії 

з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

ЖУРБА Світлана Василівна - голова комісії
КАЧАН Наталія Георгіївна - заступник голови комісії
СУЩЕНКО Людмила Миколаївна - секретар комісії
ВОЛГІНА Світлана Іванівна - член комісії 
ДОБРЯНСЬКА Інна Іванівна - член комісії
ЗИРЯНОВА Зоя Григорівна  - член комісії
КОНДРАЦЬКИЙ Микола Іванович - член комісії
СУДАКЕВИЧ Валентин Григорович - член комісії

з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту

ДАНИЛЕВСЬКИЙ Валерій Вікторович - голова комісії
ПОХОЛЬЧУК Роман Володимирович - заступник голови комісії 
ВОЛОЧАЙ Тетяна Валентинівна - секретар комісії 
КАЛІНІЧЕНКО Катерина Сергіївна - член комісії
КОВАЛЬ Віталій Володимирович - член комісії 
РУДА Наталія Сергіївна - член комісії 
ТОПЧІЙ Ірина Вікторівна - член комісії 

з питань екології, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

БОНДАРЕНКО Валерія Олександрівна - голова комісії
ПЛІЧКО Григорій Іванович - заступник голови комісії 
БАБЕНКО В'ячеслав Іванович - секретар комісії 
ВОСКОБОЙНІК Олександр Анатолійович - член комісії
КОВАЛЬЧУК Діна Василівна - член комісії
КОЦУР Юрій Никифорович - член комісії 
НІЖНІКОВ Володимир Миколайович - член комісії
ТИХОВСЬКА Яніна Миколаївна - член комісії 
ТКАЧЕНКО Анатолій Миколайович - член комісії 

з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики

ВУСИК Віктор Миколайович - голова комісії
КОВАЛЕНКО Олександр Анатолійович - заступник голови комісії
ОЛЕНЕНКО Олександр Володимирович - секретар комісії
БРАТАНІЧ Володимир Андрійович - член комісії
ГРАБОВСЬКИЙ Михайло Юрійович - член комісії
КРАВЦОВА Наталія Олегівна - член комісії
ЧЕН Віталій Єн-Ханович - член комісії