З офіційних джерел

Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Офіційні дати оголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як інформують на офіційному сайті Мінрегіону, на цьому тижні Уряд планує затвердити перспективні плани формування громад усіх областей України. Це фінальні рішення, які мають стати основою для майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня.

Як інформують на офіційному веб-сайті Мінрегіону, триває прийом заявок на участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом'якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише "Урядовий портал".

2 квітня 2020 року набрав чинності Закон № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Як відомо, Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні до 22 травня 2020 року.

“Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року”, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Вінницької, Донецької, Черкаської та, з доопрацюванням, Чернівецької областей.

Про це йдеться на сайті Міністерства розвитку громад та територій України.

Ця дія набула чинності відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 208

За повідомленням Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України, сьогодні на позачерговій сесії  парламент ухвалив зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19).