XXXІI сесія обласної ради VIІ скликання

Дата прийняття
№32-1/VIІ
від
Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення капітуляції України за "формулою Штайнмаєра"
№32-2/VIІ
від
Про призначення НОРЕНКО А.І. на посаду директора комунальної установи Черкаської обласної ради "Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»"
№32-3/VIІ
від
Про призначення САХНО Т.М. на посаду директора Золотоніської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради
№32-4/VIІ
від
Про призначення НЕКОРИСТЕНКО Л.В. на посаду директора комунального закладу "Черкаська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради"
№32-5/VIІ
від
Про призначення КОСЕНКОВОЇ І.В. на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради"
№32-6/VIІ
від
Про призначення ГРИЦИКА Л.В. на посаду директора Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та престарілих
№32-7/VIІ
від
Про призначення ЦИГАНКОВА В.А. на посаду начальника комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради
№32-8/VIІ
від
Про реорганізацію КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
№32-9/VIІ
від
Про реорганізацію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ "РУСЬКА ПОЛЯНА" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
№32-10/VIІ
від
Про реорганізацію ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО ДИТЯЧОГО КАРДІОРЕВМАТОЛОГІЧНОГО САНАТОРІЮ "ГОРОДИЩЕ"