З офіційних джерел

У зв’язку з відсутністю у чинному законодавстві чітких відповідей на ці та інші зазначені у листі Мінрегіону питання, міністерство очікує роз’яснень
Проект закону передбачає такі терміни дії  паспорта-книжки

Кабінет Міністрів України затвердив Державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 роки, проект якої розроблено Мінрегіоном на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Указу Президента України від 20 вересня 2019 р. № 713 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції». Про це йдетьсяч на офіційному сайті Мінрегіону.

Як інформує прес-служба Міністерства освіти та науки України, із 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

Із 05 по 16 серпня 2020 року впроваджується в промислову експлуатацію оновлене
Вже з 1 вересня 2020 року учні зможуть піти до школи, за умови, якщо
Міністерство охорони здоров'я поділить Україну на чотири зони, що

Продовжується прийом заявок на участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Дедлайн – 25 серпня, а не до кінця вересня, як минулого року. Відзначення переможців планується у жовтні 2020 року.

Тема 1 «Влада та громада: інформування, діалог, участь»

Верховна Рада України призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляють в Офісі підтримки реформ при Мінрегіоні, міністерство підготувало пропозиції змін до податкового законодавства, які розширять можливості нарощування надходжень до місцевих бюджетів.