З офіційних джерел

1 січня 2021 року розпочинається щорічна кампанія декларування за період 2020 року, яка зазвичай триватиме до 31 березня 2021 року.

Сьогодні, 30 грудня 2020 року, набуває чинності Закон України № 1079-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо відновлення інституційного механізму запобігання корупції», яким  відсьогодні відновлено повноваження НАЗК, які Агентство втратило у зв’язку з Рішенням Конституційного Суду України №13-р/2020.

Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від COVID-19. Документ розробили фахівці Центру громадського здоров’я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ. Про це повідомив в. о. генерального директора ЦГЗ Ігор Кузін.

Верховна Рада підтримала Державний бюджет на 2021 рік, яким передбачаються доходи в сумі 1 трлн 92 млрд грн, видатки - 1 трлн 328 млрд грн, дефіцит бюджету складе 5,5% ВВП.

Як передає кореспондент Укрінформу, за відповідне рішення проголосувало 289 народних депутатів.

Із 15 грудня розпочнеться другий етап, під час якого передаватимуться земельні ділянки, що були включені в перелік
Урядом запроваджено перелік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня 2020 року на всій території України. Нові обмеження забороняють:

Державна служба статистики підготувала документ, за яким Кабінет міністрів України планує встановити термін проведення Всеукраїнського перепису населення . Це має відбутися у 2023 році. 

Проєкт розпорядження 9 грудня подано на засідання Уряду.

- Погодитися з пропозицією Державної служби статистики щодо проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення, - йдеться в документі.

Золотоніська міська та Руськополянська сільська ради – переможці конкурсу−відбору територіальних громад для надання підтримки у розробці стратегій розвитку, який проводила програма «U-LEAD з Європою».

На конкурс було подано 183 заявки, серед яких переможцями визначено 48 громад (по 2 з кожної області України). На Черкащині таких дві – Золотоніська міська та Руськополянська сільська.

Закон «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню

Згідно з пп. 20 п. 6-1 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», викладеному у редакції Закону від 17.11.2020 № № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій":