Трибуна депутата

Днями в Христинівці вже четвертий рік поспіль під патронатом депутата Черкаської обласної ради Олега Баштана відбувся дитячий етнофестиваль «Гроно калини». Традиційно подія зібрала та поєднала дітвору з різних районів, містечок та сіл нашої області навколо споконвічних українських традицій, культури та звичаїв.

«Черкаський край», №27, 19 червня 2019 року

Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, дотримання їхніх прав у системі альтернативної опіки, організація соціально- правового захисту дітей в умовах децентралізації влади – ці питання обговорили на семінарі-нараді начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських рад та об'єднаних територіальних громад в ОДА.

Наталія Віргуш, «Черкаський край», №24, 29 травня 2019 року

Днями розділив радість перемоги зі своїм сином Іллею Доманським, який здобув перше місце на Чемпіонаті Європи з таеквондо, який проходив в Італії, проте ніяк не можу бути осторонь від нагальних проблем мешканців свого виборчого округу.

22 березня 2019 року з черговим робочим візитом до Кам’янського району завітав депутат обласної ради, керівник комунального некомерційного підприємства «Черкаський онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради Віктор Парамонов.

На минулому тижні з робочим візитом до нашого району завітав депутат обласної ради, головний лікар Комунального закладу «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Віктор Парамонов. В супроводі голови районної ради Сергія Сундукова та голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка, Віктор Володимирович провів ряд зустрічей з директорами шкіл району, де мав змогу тісно поспілкуватися та почути про їх проблеми.
«Черкаський край», №6, 6 лютого 2019 року

Відомий меценат, підприємець, депутат облради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Григорій Плічко багато робить для рідної Драбівщини. Свій благодійний слід він залишає в різних галузях: освіті, культурі, медицині, спорті тощо. А днями відзначився в районному Центрі культури та дозвілля.
«Черкаський край», №6, 6 лютого 2019 року

Приємним сюрпризом для мешканців відділення стаціонарного догляду територіального центру Канівського району – одиноких літніх людей – став візит депутата Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», члена депутатської фракції в облраді, директора АФ «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай» Володимира Братаніча, який завітав у день святого Василя з привітаннями та солодким подарунком – бідоном меду.

«Черкаський край», №40, 3 жовтня 2018 року

Під девізом «Здорова нація – сильна країна. Молодь обирає спорт» на Лисянщині втретє пройшов турнір на «Кубок депутата Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця з міні-футболу». В організованих із ініціативи голови обласної ради та федерації футболу області змаганнях взяли участь 18 шкільних футбольних команд району. 

«Нова Молодь Черкащини», №17, 25 квітня 2018 року

Депутат Черкаської обласної ради Валентина Коваленко звернулась із запитом до прокурора області Сергія Овчаренка щодо ситуації, що склалась у селі Деньги Золотоніського району, де господарює бельгієць Том Ван Гоі і засноване ним підприємство «Гранекс-Черкаси».