Працювати легше, коли підтримує родина, - Олександр Радуцький 

03 травня 2022, 12:17

Виготовлення протитанкових їжаків, придбання автомобілів і забезпечення медзакладів ліками - це основні напрямки роботи депутата обласної ради Олександра Радуцького.

- Волонтеримо разом із колегами по сесійній залі, підприємцями й небайдужими з початку повномасштабної війни. Насамперед разом із "МГК-Черкаси" почали виготовляти протитанкові їжаки. Їх потім встановлювали в Черкасах, Фастові й Києві. Потім робили металеві мішені-гонги аби військові могли тренуватися, скоби для будівництва укриттів тощо. Неабияку допомогу армії весь цей час надавало також підприємство Олександра Жученка, - говорить депутат.

виробництво мішеней-гонгів

Окрім того, черкащани залучилися й підтримкою з інших областей.

- Маю хороші відносини з депутатом міської ради від Чернівців. У них там є гуманітарний хаб і нам вдалося домовитися й організувати звідти передання ліків для обласних медичних закладів Черкащини. Вантажі формували за заявками самих лікарів. Щиро дякую Світлані Журбі, Миколі Кондрацькому, Віталію Шилу, Ігорю Фесуну та Віктору Парамонову за співпрацю, - розповідає обласний обранець.

Гуманітарну допомогу від французьких партнерів доставили обласним медзакладам

Депутат додає, що з однодумцями створили благодійний фонд "ФМС", його очолює Олександр Ільченко. Завдяки фонду вже вдалося придбати дві автівки, які передали захисникам, зараз збирають кошти на третю. Паралельно співпрацюють із гуманітарним хабом у Франції. Допомогу звідти везуть до українського кордону, там черкащани її забирають і розвозять за потребою.

- Не залишаю і депутатську діяльність. Додам, що зараз ми з колегами дуже здружилися. Очільнику ради Анатолію Підгорному вдалося всіх об'єднати заради спільної мети. Тепер для розв'язання багатьох питань діємо, як одне ціле. Постійно працюємо з Центром допомоги армії, яким опікуються наші колеги Оксана Циганок та Віталій Коваль. Неабияку підтримку надають обласні обранці, які керують підприємствами. Десь передають продукти, десь логістичні питання врегульовують, інші допомагають закуповувати засоби захисту, транспорт та амуніцію. Це, зокрема, Олександр Воскобойнік, В'ячеслав Бабенко, Олександр Коваленко, Євген Таран, Віктор Погорілий, Володимир Куліков, Юрій Коцур, Олег Петренко, Вадим Гайович, Наталія Кравцова, Григорій Плічко, Олександр Вельбівець і багато інших депутатів та керівництво обласної ради. Спрямовуємо зусилля на допомогу нашим військовим частинам, а також прикордонникам, - розповів Радуцький.

Читайте також: Обласні депутати придбали для захисників ще одну автівку

Обласний обранець зауважує, що роботи зараз чимало і йому допомагає з усім впоратися родина, яка залишилася тут і підтримує.

- Легше працювати, коли вони поряд. Не знаю добре це чи погано, але так спокійніше, - додає депутат.

Читайте оперативно новини на офіційній сторінці обласної ради у Facebook.


Виконавчий апарат обласної ради