"Працюю над постачанням допомоги армії", - Вадим Гайович

25 березня 2022, 12:00

Депутат облради Вадим Гайович разом із колегами по сесійній залі з початку повномасштабного наступу Росії на Україну активно допомагає нашим захисникам.

- Ми з депутатами розподілили обов'язки й організували роботу на базі Центру допомоги армії. Напевно, перші два тижні практично не відпочивали й працювали в режимі 24/7. Так, вже понад місяць постачаємо армію всім необхідним: від продуктів харчування до тактичного обладнання, - розповідає депутат і додає.- Свої зусилля направили на допомогу хлопцям, що стоять на "передовій", тож про потреби дізнаємося безпосередньо в бойових командирів. Залучаємо підприємців області, які можуть виготовляти бронежилети, розгрузки, спорядження, одяг, оснащення для механізованих армійських формувань тощо. Багато з них, навіть, повністю змінили профіль, щоб забезпечувати потребу. Уклінно дякую тим, хто це робить та ще й знаходить ресурси передати ці речі військовим безкоштовно, решту ми викуповуємо і все це відправляємо нашим захисникам у гарячі точки.

Окрім того, депутат багато зусиль спрямовує саме на співпрацю із закордонними партнерами, оскільки має відповідний досвід. 

На сьогодні спільними зусиллями депутатів облради та волонтерів Черкащини в Україну і в нашу область, зокрема, вже привезли сотні тон гуманітарної допомоги, яку розподілили для наших захисників.

- Вдячний всім за співпрацю! Разом робимо все, що в наших силах аби наблизити перемогу, - підсумовує Гайович.


Виконавчий апарат обласної ради