У громаді започаткували новий формат конкурсів для дітей та молоді

07 липня 2020, 09:31

Карантин став стимулом для креативу та новацій Центру культури, дозвілля, спорту та туризму Червонослобідської сільської ради, його  творчих колективів. Про це наголошує директор Центру Інна Плаксій:

- На сьогодні на базі центру діють більше 10 гуртків – всі вони безкоштовні і стали постійним захопленням та дозвіллям для понад 300 мешканців громади: від рукоділля, спортивних чи народного хору до театральної студії, вихованці якої здобули не одну перемогу, і навіть у карантин постійно проводили репетиції через скайп-конференції.

Гуртківці організували онлайн-вітання до Дня вишиванки та дня народження Ліни Костенко. А до Дня села Червона Слобода влаштували цілий онлайн-концерт. Наразі народний хор готує записи пісень для участі у пісенному онлайн-конкурсі.

Враховуючи, що у дітей розпочалися літні канікули, було оголошено проведення відразу 2 художніх онлайн-конкурсів: до Дня Конституції – конкурс малюнків «Моя країна – Україна»  та до Дня молоді – конкурс фото із домашніми тваринками.

Кращі фотознімки розміщено на сторінці Центру культури і дозвілля у соціальних мережах: https://www.facebook.com/culture.center.sloboda/

 

Цікавими стали результати конкурсу дитячих малюнків. У ньому взяли участь понад 30 дітей громади. А перемогу здобули та отримали грамоти і подарунки такі юні художники: Алещенко Юнна – 1-е місце, Алека Софія – 2-е, а Пріхно Марія та Космина Олександр розділили третє місце. Конкурс підготувала та провела Ольшевська Лариса. Призи для переможців придбала сільська рада – м’які іграшки, фарби, фломастери та ігри.

Звичайно, у громаді з нетерпінням чекають, коли зможуть відновити проведення масових культурних заходів та концертів для жителів громади. У Червоній Слободі для цього часу не гають – триває ремонт будинку культури, планується придбання нових мікрофонів та мікшерного пульту тощо. Після ремонту буде відкрито клуб дитячого дня народження та зал для урочистих реєстрацій молодят.


Виконавчий апарат обласної ради