З досвіду роботи місцевих рад області

Спорудивши нову амбулаторію у селі Ярошівка (за державною програмою "Доступна медицина"), що входить до Мокрокалигірської ОТГ, на черзі – оновлення амбулаторії у Мокрій Калигірці.

На розгляд сесії було подано 14 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
Депутати сформували порядок денний сесії і, врахувавши висновки і пропозиції постійних комісій, додали питання про внесення змін до районного бюджету на 2020рік.
Протягом року всього в бюджеті громади передбачено видатків
Згідно з волевиявленням виборців та результатами голосування головою...

17 листопада 2020 року заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін провів позачергову сесію районної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, керівники відповідних структурних підрозділів РДА, представники інших районних закладів, установ та сільських ОТГ, працівники районної ради.

12 листопада 2020 року заступник голови районної ради Микола Панчишин провів позачергову 39-ту сесію Городищенської районної ради.

У роботі сесії взяли участь керівник апарату Городищенської районної державної адміністрації Людмила Пащенко, керівники окремих підрозділів районної державної адміністрації та комунальних установ.

Через складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 засідання сесії проходило з дотриманням карантинних правил.

Це вже другий шкільний автобус громади – перший було придбано одразу після об’єднання.

Згідно чинного законодавства на місцевих виборах 25 жовтня цього року старост у села, які входять до складу ОТГ, не обирали. Їх призначають депутати місцевих рад за поданням голови громади.

Після оприлюднення підсумків виборів міського голови та депутатів ОТГ, у Шполянській громаді на організаційній сесії призначили старост у всі села, у ті, які були у її складі, і в новоприєднані..