З досвіду роботи місцевих рад області

За повідомленням Корсунь-Шевченківської районної ради, її голова Валерій Заболотній провів пленарне засідання 49-ї сесії  сьомого скликання, у роботі якої взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

З нагоди Дня Конституції у Балаклеївській ОТГ відбулася спортивна подія, що вже стала традицією – на вшанування пам’яті мужнього воїна, який у мирні дні відстоював на футбольних полях честь рідної Балаклеї, а шість років тому виступив на захист незалежності України проти російського агресора і віддав життя – Євгена Войцеховського, проведено футбольний турнір.

Голова Валентина Любомська 26 червня 2020 року провела пленарне засідання 41-ї сесії районної ради.

Як інформують у Лип’янській ОТГ, громада розвиває і розширює надання комунальних послуг. На початку року тут було придбано трактор з плугами, косарками та іншими необхідними обладнанням та пристроями, які застосовують для проведення в населених пунктах громади різноманітних комунальних робіт. Придбано техніку було за рахунок інфраструктурної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету.

Згідно ухвалених рішень у власність 14 учасникам бойових дій, які проживають на території громади буде передано...
На сесії розглянуто питання про передачу стоматологічної установки та матеріальних цінностей стоматологічного кабінету...
Ця громада взялася взірцево дбати про довкілля та природні красоти на території ОТГ. На балаклеївських ставках облаштовують

За повідомленням Драбівської районної ради, її голова Володимир Дзега провів чергову, сорок третю, сесію районної ради..

У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Хрущ, депутат обласної ради Григорій Плічко, начальники окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Як повідомляють у Балаклеївській ОТГ, наразі тут діє дитячо-юнацька спортивна школа «Юність», де діти займаються футболом, хокеєм на траві, легкою атлетикою. Вихованці школи неодноразово здобували перемоги на різноманітних змаганнях і турнірах.

Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець провела сесію районної ради.Першим заслухали інформацію керівника Уманської місцевої прокуратури Дмитра Пархоменка.