Депутати підтримали проєкти рішень щодо призначень керівників на посади

28 лютого 2023, 17:38

Члени постійних комісій із питань охорони здоров'я та соцзахисту, а також з питань освіти, науки, культури молодіжної політики та спорту підтримали проєкти рішень щодо призначення на посади керівників кількох закладів та рекомендували їх на розгляд сесії обласної ради.

Зокрема йдеться про призначення:

- Світлани Хвиль на посаду директора Золотоніського психоневрологічного інтернату. Вона за освітою "історик" та має 10 років стажу на керівних посадах. Детальніше про конкурсну пропозицію Світлани Хвиль щодо розвитку закладу можна прочитати ТУТ.

- Мирослави Бондар на посаду директора КЗ "Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради". Претендентка керує цим закладом з 2012 року. Детальніше ТУТ.

- Наталії Бурської на посаду директора КЗ "Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Умані Черкаської обласної ради" строком на 5 років. Претендентка є кваліфікованим педагогом із 42 річним стажем роботи. Вона здобула освіту за спеціальністю дошкільне виховання та має кваліфікацію: організатор-методист дошкільного виховання, викладач дошкільної педагогіки та психології.

За свою трудову діяльність працювала вихователем, методистом, завідувачем притулку для дітей тощо. З 2012 року очолює Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Умані. Детальніше про перебіг конкурсного відбору на цю посаду ТУТ.

- Марії Шелест на посаду директора КУ "Черкаський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Детальніше про конкурсний відбір можна подивитися ТУТ.

Остаточне рішення про призначення цих керівників ухвалять депутати під час сесійного засідання.


Виконавчий апарат обласної ради