Для Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Умані обрали директорку

15 грудня 2022, 17:30

Конкурсна комісія під керівництво заступника голови обласної ради Михайла Мушієка обрала Наталію Бурську переможницею відбору на посаду директора зазначеного закладу. 

Претендентка на посаду є кваліфікованим педагогом із 42 річним стажем роботи. Жінка здобула освіту за спеціальністю дошкільне виховання та має кваліфікацію: організатор-методист дошкільного виховання, викладач дошкільної педагогіки та психології. За свою трудову діяльність працювала вихователем, методистом, завідувачем притулку для дітей тощо. З 2012 року  очолює  Обласний міжрегіональний центр  соціально-психологічної реабілітації дітей в Умані.

- Серед найбільших планів з розвитку закладу  - побудувати сучасний футбольний майданчик. Окрім того, співпрацюючи з благодійниками, хочемо встановити електрокотел, яким у міжсезонні забезпечуватиме комфортні умови для дітей. При цьому плануємо утеплити приміщення із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Для цього також співпрацюємо з благодійниками, - розповіла Наталія Бурська, презентуючи перспективний план розвитку закладу.

За пропозицією Михайла Мушієка комісія проголосувала за встановлення терміну контракту з Наталією Бурською на 5 років. Остаточне рішення в цьому питанні ухвалять депутати на засіданні сесії обласної ради. 


Виконавчий апарат обласної ради