Конкурсна комісія обрала директорку Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації для дітей

15 грудня 2022, 16:06

Мирослава Бондар може знову очолити  КЗ “Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації  дітей Черкаської обласної ради”. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія під керівництвом заступника голови обласної ради Михайла Мушієка. Претендентка керує цим закладом з 2012 року.

Центр розрахований на тимчасове перебування дітей віком від 3 до 18 років на термін до 9 місяців. Головна мета цієї установи -  надавати комплексну соціальну, психологічну, медичну, юридичну та інших видів  допомогу дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах  чи кризовій ситуації.

Мирослава Бондар зауважила,  що заклад проводить системну  роботу, аби зберегти біологічну родину дитини, уникнути такого явища як соціальне сирітство. Якщо цього зробити не вдалося, то дітей влаштовують у названі сім’ї, або в навчальний заклад на постійне перебування. 

Представниця колективу Центру Лідія Здоренко виступила на підтримку учасниці конкурсного відбору й зауважила, що під керівництвом Мирослави Бондар у закладі постійно вдосконалюють умови перебування дітей.

- Також цьогоріч ми приймали внутрішньо переміщених осіб і успішно впоралися з цим завданням. Директорка дуже піклується про всіх наших вихованців і постійно працює, аби вони мали все необхідне, - додала Лідія Здоренко.

Голова комісії Михайло Мушієк вніс пропозицію визначити п’ятирічний термін дії контракту, що буде укладатися з Мирославою Бондар, враховуючи, що остаточне рішення приймається обласною радою. Члени комісії таку пропозицію підтримали.


Виконавчий апарат обласної ради