середа, листопада 1, 2023

Мета проекту Future Perfect — офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.

Колектив Черкаського обласного краєзнавчого всіляко намагається підтримувати фронт і цьогоріч разом із небайдужими реалізував масштабний проєкт з декорування контейнерів від танкових снарядів традиційними для Черкащини рушниковими деревами життя.

Нещодавно вони долучилися до Всеукраїнського конкурсу «Код Нації» та презентували цей проєкт «Малюємо перемогу. Сила рушникового дерева життя».

- Щиро радіємо, бо наш проєкт отримав 2 призове місце! Наші контейнери уже знають в Україні, Польщі, Швейцарії, Німеччині, Литві, Франції, Данії, Британії тощо. Мотивацією щодо участі в конкурсі була підтримка наших захисників - визначена сума у номінації конкурсу була перерахована музеєм на потреби ЗСУ, - зазначають у музеї.

Цей проєкт вже допоміг придбати 6 автівок та ще на 2 ведеться аукціон-збір у Швейцарії. Окрім техніки за кошти від продажу декорованих контейнерів волонтери проводили ремонти автівок та купували необхідне обладнання.