понеділок, вересня 18, 2023

Понад п’ятдесят дітей з різнопрофільних гуртків відвідали патріотичний захід під назвою «Не відступати і не здаватись». Його організували працівники Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у селі Мошни 16-17 вересня.

- Захід такого масштабу проводився вперше і на меті мав об’єднати національно-патріотичний та науково-технічний напрями гурткової роботи на одній локації для розширення уявлення молоді про можливість здобуття позашкільної освіти, - розповів директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради  Євгеній Король. 

Десятирічну Настю вже виписали з лікарні, а донором для неї став її шестирічний братик Артем. Раніше такий вид лікування пацієнти могли отримати лише в НДСЛ «Охматдит».

Родина Насті дізналася про хворобу дівчинки у грудні 2021 року. Обстежити дитину повноцінно в Черкасах не удалося через повномасштабне вторгнення.

В переддень професійного свята Державна служба України з надзвичайних ситуацій поповнилася молодим поколінням рятівників, які щойно склали Присягу на вірність українському народу.

Хлопці й дівчата вже пройшли інтенсивний курс підготовки і мають базові навички для подальшого навчання.