четвер, травня 7, 2020

Напередодні 9 Травня – Дня Перемоги у Департаменті соціального захисту облдержадміністрації проведено засідання круглого столу, у ході якого обговорено проблеми ветеранських організацій області та заходи щодо вшанування ветеранів війни і святкування 75-річниці перемоги над нацистами у Другій світовій війні в умовах карантину.

У засіданні взяв участь заступник голови обласної ради Андрій Сегеда. Він, зокрема, відзначив, що коронавірусна інфекція перекреслила всі плани щодо відзначення 75-ої річниці Перемоги, проведення традиційних широкомасштабних заходів. Однак це ніяк не применшує ту шану і увагу, які ми маємо приділити учасникам бойових дій, інвалідам війни, очевидцям тієї жахливої трагедії, що її принесли на нашу землю гітлерівські загарбники. Доводиться лише з жалем констатувати, що кожний рік відходять у вічність наші діди-прадіди, які  відстояли в запеклих боях нашу землю, принесли мир і забезпечили мирне небо над головою.

- Від початку утворення громади встановлено два дитячих майданчики біля дитсадка «Берізка» та школи №3, а також - спортивний майданчик на території  Балаклеївського ліцею, - повідомив голова  Балаклеївської громади Ростислав Ситнік. -  А вже найближчим часом плануємо встановити дитячий майданчик біля будинку культури в с. Мале Старосілля. Наша мета - облаштувати дитячі майданчики у кожному мікрорайоні в усіх селах ОТГ. Плануємо також проведення косметичних та поточних ремонтів в  комунальних закладах та установах. У бюджеті заплановані кошти на  встановлення баків для роздільного сміття, придбання засобів на озеленення територій та новоствореного парку в громаді.