У Звенигородці проведено шаховий турнір, засновником якого є районна рада

30 січня 2020, 14:53

За повідомленням Звенигородської районної ради, днями проведено шаховий турнір, засновником якого є районна рада.

Цей турнір вже став традиційним, однак цього року був приурочений 76-ій річниці визволення Звенигородки від німецько-фашистських загарбників.

Місцевих гросмейстерів організатори гостинно зустрічали у Звенигородському спортивному ліцеї школи-інтернат. У турнірі взяли участь 32 юних шахіста, 17 юнаків та 15 дівчат з навчальних закладів району.

Учасники турніру мали можливість проявити свою кмітливість, розумову вправність та здібності і, звичайно ж, поборотися за призові місця. Змагання пройшли в напруженій атмосфері, кожен гравець зосереджено продумував свої ходи і комбінації.

У підсумку шахового турніру серед юнаків домінували вихованці Звенигородської школи-інтернат спортивний ліцей: перше місце – у Ярослава Пелипенка, друге – у Станіслава Паладія. Третє місце виборов Володимир Нікітченко (Звенигородська спеціалізована школа №1).

Серед дівчат кращою стала Каріна Чикаленко (Звенигородська спеціалізована школа №1), на другому місці Ірина Саєнко (Рижанівський НВК), на третьому – Світлана Сокотуха (Чижівська загальноосвітня школа).

Після підбиття підсумків змагань голова районної ради Володимир Кучер подякував юним шахістам за участь у турнірі, гарні комбінаційні партії, позитивні емоції та вручив переможцям кубки, а призерам дипломи і медалі.

Наступний турнір на призи Звенигородської районної ради заплановано провести у змаганні на кращих шашкістів.