У селі Кримки на Шполянщині повністю реконструювали систему опалення в місцевій школі

18 жовтня 2019, 08:50

Як інформують у Шполянській ОТГ, з приєднанням села Кримки до міської громади місцева влада активно взялася вирішувати болюче питання — провести повну реконструкцію системи опалення в Кримківському навчально-виховному комплексі  І-ІІ ступенів. У цьому приміщенні не проводилося реконструкції опалення з часу його спорудження,а це майже 60 років.

З цією метою з бюджету громади виділили понад 300 тисяч гривень, за рахунок яких закупили і встановили два твердопаливні котли з високим коефіцієнтом тепловіддачі.

– Це єдине село Шполянського району, в якому сільська школа обігрівалася завдяки пічному опаленню, – розповідає міський голова Сергій Кравченко. – У приміщенні дуже  часто стояв запах чадного газу, що неприпустимо для навчального закладу. Температурний режим не відповідав необхідним нормам. Тому, приймаючи на баланс об’єднаної громади цю школу, поставили собі за мету з часом замінити грубки на водяне опалення, залучивши до вирішення проблеми фахівців і спеціалістів.

Тепер шкільна котельна переобладнана, має два котли на твердому паливі «Kronos Unik-New35», які повністю забезпечать відповідний температурний режим у всіх класних кімнатах, коридорах, санвузлах, їдальні шкільного приміщення, де прокладені трубопроводи, встановлені сучасні батареї.

Як зазначив директор школи Анатолій Сторчак, пробний запуск нової системи опалення вже відбувся. Ще потрібно виконати опоряджувальні роботи у кабінетах, учительській і привести заклад освіти у належний косметичний стан.


Виконавчий апарат обласної ради