Другу річницю утворення громади відсвяткували у Шполянській ОТГ

21 травня 2019, 16:10

Днями у Шполянській ОТГ провели подвійне свято. Жителі відзначили другу річницю утворення своєї громади, в родинному колі якої об’єдналось сім населених пунктів, та Всеукраїнський день вишиванки, що співпав з річницею. Тому багато шполян цього дня завітали на свято у вишитих сорочках.

Розпочалося феєричне дійство парадом вишиванок в адмінцентрі громади. 

Велелюдною ходою його учасники пройшли від пам’ятника Т. Г. Шевченка до площі Героїв Майдану. Потім вони переглянули креативний вишиванковий флешмоб, захоплювались чудовими роботами юних та дорослих майстрів громади на виставці робіт декоративно-прикладного мистецтва «Моя вишивана громадо» та виставці-конкурсі «Наш пошук і творчість тобі, моя рідна громадо». Для любителів спорту був проведений турнір з волейболу у міській ЗОШ № 3.

Найемоційніші враження жителі громади та гості отримали від святкового концерту, який подарували найталановитіші колективи, солісти, танцівники Шполянської об’єднаної територіальної громади.

Громаду привітали з Днем народження представники районної влади Шполянщини — заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина та заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця, а також мистецьке вітання від Шполянського районного будинку культури. Поздоровили зі святом Шполянську громаду й гості із Ротмістрівської та Чигиринської об’єднаних громад.

.–Гостинні двері нашої громади відкриті для всіх, хто хоче долучитись з нами творити прекрасне майбутнє. Спільна робота згуртовує. Будуючи успішну громаду, – ми будуємо успішну Україну! –  зазначив, вітаючи зі святом, очільник Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, та  побажав усім миру і процвітання.


Виконавчий апарат обласної ради