Звенигородські юні футболісти – переможці Кубка Черкащини з футзалу

15 січня 2020, 16:08

Як інформують у Звенигородській районній раді, днями у великій залі Звенигородської дитячої спортивної школи відбулися одразу дві непересічні футбольні події – вручення нагород переможцям Кубка Черкаської області з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження та завершальний, фінальний етап відкритої першості Звенигородського району з того ж таки футзалу.

Варто відзначити цьогорічний вагомий успіх юних звенигородських футболістів, які здобувши впевнені перемоги, стали володарями Кубка області, що вперше розігрувався на Черкащині в зазначеній віковій категорії.

 

З цієї нагоди голова районної ради Володимир Кучер привітав переможців та вручив їм, разом з президентом Асоціації футзалу Черкаської області Юрієм Гончаровим, кубок та відповідні нагороди, а звенигородчанину Адріану Петриченку ще й особливу відзнаку кращого гравця турніру.

Звертаючись на урочистостях до переможців, голова районної ради зазначив: «Ми усі вболівали за нашу команду та вірили, що ви здобудете перемогу. Хотів би відзначити кожного із вас за наполегливість та зусилля, що посприяли такому високому результату та побажати в майбутньому ще багато яскравих перемог.  Особливо хочу подякувати вашому наставнику Романові Слиньку за підготовку команди, відданість справі, щоденну кропітку тренерську працю з юними футболістами».

Володимир Кучер на знак високої оцінки тренера Звенигородської ДЮСШ вручив Роману Слиньку Почесну грамоту районної ради.

А потім стартував фінальний етап відкритої першості Звенигородського району, в якому взяли участь чотири  найсильніших команди попереднього відбіркового турніру. Це команди Звенигородки, Ватутіного, Княжі та Хлипнівки.

Спортивні баталії виявилися видовищними та емоційними.

А перемогу святкували футболісти із міста Ватутіне. Другими стали спортсмени із Хлипнівки, третє місце за командою із Княжі.


Виконавчий апарат обласної ради