Золотоніський район

Телефонний код - 0-4737

Золотоніська районна рада

Голова районної ради – Саранча Валерій Петрович, тел.: (04737) 5-22-83
Заступник голови районної ради – Гончаренко Тетяна Іванівна, тел.: (04737) 5-30-48

Органи місцевого самоврядування

Назва ради та населеного пункту, що входить до ради ПІБ  міського, селищного, сільського голови Телефон
Антипівська сільська рада Торгонський Микола 60-3-42
с. Антипівка Васильович  
с. Бакаївка    
Благодатнівська сільська рада Янчий Володимир 99-3-42
с Благодатне Васильович  
Богданівська сільська рада Омелик Микола 48-4-42
с. Богдани Миколайович  
с-ще Шкодунівка    
Богуславецька сільська рада Головко Віктор Петрович 62-1-31
с. Богуславець    
Броварківська сільська рада Півень Валентина 41-2-31
с. Броварки Миколаївна  
с-ще Малинівщина    
Бубнівсько-Слобідська сільська рада Шнурко Світлана Василівна 2-01-11
с. Бубнівська Слобідка    
Вільхівська сільська рада Циганник Віра Іванівна 9-21-31
с. Вільхи    
с-ще Холодне    
Вознесенська сільська рада Титаренко Олександр 2-01-41
с. Вознесенське Васильович  
с-ще Канівщина    
с-ще Пальміра    
с-ще Степове    
Гельмязівська сільська рада Могила Людмила 44-4-38
с Гельмязів Олександрівна  
Гладківщинська сільська рада Тертишний Олександр 45-4-31
с. Гладківщина Павлович  
с-ще Гладківщина    
Деньгівська сільська рада Головань Лариса Борисівна 94-2-31
с. Деньги    
с. Хвильово-Сорочин    
Дмитрівська сільська рада Іллічова Любов Микитівна 91-2-42
с. Дмитрівка    
с. Матвіївка    
Домантівська сільська рада Білялов Віктор Олексійович 92-3-42
с Домантове    
Драбовецька сільська рада Герасименко Олександр 37-1-32
с. Драбівці Валентинович  
с. Маркізівка    
с. Сеньківці    
Калениківська сільська рада Мазніченко Тетяна 45-3-31
с. Каленики

с-ще Ковтунівка
Вікторівна  
   
Коврайська Друга сільська рада Костенко Валентина 46-5-42
с. Коврай Другий Василівна  
Ковтунівська сільська рада Мірошніченко Олена 2-01-57
с. Ковтуни

с. Мицалівка
Костянтинівна  
   
Коробівська сільська рада Хвиль Світлана Дмитрівна 90-1-31
с. Коробівка    
с. Кедина Гора    
с. Комарівка    
с-ще Снігурівка    
Кривоносівська сільська рада Демчинська Тетяна Іванівна 93-6-31
с. Кривоносівка    
Кропивнянська сільська рада Рябуха Ніна Олексіївна 98-3-31
с. Кропивна    
с. Маліївка    
с. Щербинівка    
Крупська сільська рада Соколенко Іван Андрійович 66-2-31
с. Крупське    
Лукашівська сільська рада Коршунов Микола 93-2-31
с. Лукашівка Васильович  
с. Хрущівка    
Новодмитрівська сільська рада Назаренко Михайло 5-24-96
с. Нова Дмитрівка Іванович  
с. Мелесівка    
с-ще Дібрівка    
Піщанська сільська рада Єщенко Володимир Іванович 2-01-19
с. Піщане    
с. Коврайські Хутори    
Подільська сільська рада Кухаренко Артем 65-1-42
с Подільське Володимирович  
Привітненська сільська рада Новак Любов Михайлівна 90-4-31
с. Привітне    
с-ще Роздол    
Синьооківська сільська рада Синільник Григорій 90-6-31
с. Синьооківка Олексійович  
Скориківська сільська рада Назаренко Віктор Іванович 64-2-42
с. Скориківка    
с. Львівка    
Софіївська сільська рада Семенюта Руслан 40-4-93
с. Софіївка Святославович  
Шабельниківська сільська рада Гвоздь Ігор Володимирович 98-7-31
с. Шабельники    
с. Нова Гребля    

Об'єднані територіальні громади

Зорівська сільська рада (на території Золотоніського та Драбівського районів) Гунько Юрій Федорович 2-01-46
с. Зорівка    
с. Чернещина    
Плешканівська сільська рада (на території Золотоніського та Драбівського районів) Івахова Наталія Володимирівна 49-2-22
с. Плешкані    
с. Коврай    
с. Підставки