Зміни до бюджету та непогоджений проект державно-фінансового партнерства, - в обласній раді завершилася «бюджетна» комісія

10 червня 2020, 18:26

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів депутати розглянули 7 питань, одне з них – не підтримали. Про це повідомила голова комісії, депутатка обласної ради Світлана Легойда.

Також засідання «бюджетної» комісії відвідав голова обласної ради Анатолій Підгорний та голова ОДА Роман Боднар.

На засіданнях цієї комісії депутати розглядають питання, пов’язані з розвитком та соціально-економічним становищем регіону, а також бюджетні,  що стосуються видатків, фінансування, погодження розпоряджень ОДА у міжсесійний період тощо.

- Сьогодні депутати дуже активно обговорювали запропоновані проєкти рішень і вносили свої пропозиції. Зокрема, комісія рекомендувала до розгляду проєкт рішення про Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки. Також депутати розглянули та погодили звіт із проведення моніторингу виконання Плану реалізації Стратегії розвитку  Черкащини у 2018-2020 рр., - прокоментувала Світлана Легойда.

Крім того, на засіданні розглядали питання про внесення змін до рішення обласної ради «Про регіональну програму розвитку малої гідроенергетики  в Черкаській області на 2011-2020 роки». Згодом депутати погодили внесення змін до програми рибного господарства водойм Черкащини на 2014-2020 рр. Цим проєктом не передбачене виділення фінансового ресурсу, а лише доповнюється програма, аби в подальшому була можливість цей фінансовий ресурс забезпечити. Йдеться про заходи щодо відновлення і створення сприятливого гідрологічного режиму санітарного стану річок, тобто зариблення водойми, що покращить гідрологічний стан екосистеми.

Під час засідання депутати розглянули звіт про виконання бюджету за перший квартал 2020 року та підготовку техніко-економічного обгрунтування до проєкту державно-приватного партнерства.

- Останній проєкт рішення депутати розглянули, але не підтримали. Проте його суть у тому, що в області є можливість залучити кошти з держбюджету на побудову центру розвитку креативної економіки з освітніми науково-дослідними приміщеннями та закладами громадського харчування, - додала Світлана Легойда.

У ході обговорення проєкту про зміни до обласного бюджету, депутати вносили пропозиції про зняття окремих видатків, проте після додаткових пояснень доповідачів рішення було прийняте.

Також сьогодні в обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення. Питання порядку денного розглянуті та підтримані


Виконавчий апарат обласної ради