Заступник голови обласної ради Андрій Сегеда зустрівся з представниками Молодіжного ресурсного центру

06 липня 2020, 08:23

Змістовною видалася зустріч заступника голови обласної ради Андрія Сегеди з командою Молодіжного ресурсного центру, мета діяльності якого полягає в реалізації молодіжної політики на Черкащині шляхом запровадження різноманітних форм у роботі з молоддю.

В основному робота Центру зводиться до активізації та залучення юнаків і дівчат до суспільних справ, розвитку їх громадянської позиції.

 

У ході зустрічі директорка Олена Лісова (на знімку - зліва) розповіла про напрями волонтерської та громадської активності, суспільно-корисні ініціативи та проєкти, особливості співпраці та комунікації з молоддю та корисні ресурси Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, продемонструвавши під час презентації слайди з напрямами своєї роботи.

Головні з них: профорієнтація та працевлаштування; розвиток особистісного та творчого потенціалу; підтримка клубних об’єднань молоді за інтересами; організація тренінгів з різних проблем, що цікавлять молодь; розвиток волонтерства та надання ресурсів активним молодіжним громадам тощо.

Присутні на зустрічі поспілкувалися з Андрієм Сегедою у форматі діалогу на теми, які їх цікавили в сфері молодіжної роботи та політики. 

Заступник голови обласної ради наголосив, що нині молодь для застосування  своїх прав має всі можливості, немає жодних обмежень реалізувати себе в житті. Значна частина молодих людей так себе і ведуть – проявляють ініціативу, досягають певних успіхів, ведуть пошук шляхів для реалізації тієї чи іншої мети.

«Приємно відзначати, що багато в чому їм сприяє команда Молодіжного ресурсного центру. Ми це бачимо. Особливо варто відзначити і подякувати вам за розвиток волонтерської справи, яка нині  набуває в суспільстві особливої ваги. Ще один з напрямків дуже важливий для молоді у наші дні – профорієнтаційна робота та сприяння у працевлаштуванні», – зазначив Андрій Сегеда та додав, що молодь має активніше долучатися до різних заходів, що проводяться в області, наприклад, до участі у визначенні кращих проєктів громадського бюджету та інших. Не обійшов увагою він також роботу Центру в умовах карантину, підкресливши, що є доцільність під час карантину більше зосередитися на висвітленні своєї діяльності в соціальних мережах.

На завершення зустрічі Андрій Сегеда вручив директорці Молодіжного центру Олені Лісовій та представниці Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Тетяні Жукович Почесні грамоти Черкаської обласної ради за вагомий внесок у реалізацію проєктів, спрямованих на вирішення соціальних проблем молоді Черкащини, активну громадянську позицію та з нагоди Дня молоді.


Виконавчий апарат обласної ради