За умов співфінансування з обласного бюджету відкрито навчально-практичний центр

04 березня 2021, 10:58

На базі Корсунь-Шевченківського професійного ліцею відкрито навчально-практичний центр із здобуття професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Участь у знаковій події взяли заступник голови обласної ради Сергій Лісовий і голова постійної комісії обласної ради з питань освіти і науки, культури, молодіжної політики і спорту, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

На створення центру була виділена цільова субвенція з Державного бюджету у сумі 1424,0 тис. гривень. Більше сорока відсотків, а це 1098,2 тис. гривень, профінансовано за рішенням депутатів обласної ради з обласного бюджету.

Окрім того, додано також кошти спеціального фонду закладу освіти –у сумі 75,0 тис. гривень.

Для налагодження навчального процесу і ефективної роботи Центру було закуплено столи монтажні промислові у комплекті, розподільчі щити, компресор, витяжний пристрій, димопоглиначі з вугільним фільтром, переносні заземлення, заземлення глибинні, амперметри, вольтметри, мультиметри, мегомметри, динамометр, конденсатори, лічильники активної енергії, – усе те, що необхідне для здобуття навичок професійної майстерності.

Окрім того, для потреб навчально-практичного центру придбано паяльники, слюсарні інструменти, прилад для визначення місця пошкодження кабелів, прилад для випробовування ізоляції високовольтних кабелів, прилад для визначення дефектних ізоляторів на робочу напругу та ін..

Діяльність навчально-практичного центру забезпечить тісну співпрацю з роботодавцями, надання робочих місць проведення пробних кваліфікаційних робіт на підприємствах.

Не менш важливо досягти позитивних відгуків керівників підприємств про рівень підготовки учнів; проведення спільних навчально-практичних заходів з представниками підприємств; налагодження співпраця представників підприємств для подальшого працевлаштування учнів та впевненості в отриманні постійних робочих місць, гідній оплаті праці; підвищення престижності робітничих професій і навчального закладу зокрема.


Виконавчий апарат обласної ради