З очільниками громад району обговорено перспективи проведення ремонту доріг у 2020 році

02 грудня 2019, 17:05

За повідомленням Черкаської районної ради, днями голова районної ради Олексій Собко разом із заступником голови райдержадміністрації Петром Коренюком провели нараду з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад за участю працівників районної ради, райдержадміністрації, представників Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, на якій обговорено ряд питань, які на сьогодні є нагальними і потребували узгодження і вирішення.

На початку до присутніх звернувся т. в. о. начальника Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Вербовий, який проінформував про результати роботи у 2019 році та закликав посадовців до співпраці та вирішення проблем щодо дотримання правопорядку і безпеки мешканців району.

Його інформацію доповнив заступник начальника цього ж відділення Денис Цюцюра, який зазначив, що в Черкаському районі в середині грудня заплановано відкриття перших чотирьох Поліцейських станцій в селах Білозір’я, Леськи, Руська Поляна та Червона Слобода. Поліцейська станція - це службове приміщення, що надається дільничному офіцеру поліції для виконання покладених на нього завдань із забезпечення правопорядку в межах поліцейської дільниці.

Найближчим часом в Черкаському районі розпочнуть роботу 7 дільничних (в селі Білозір’я – 1, в селі Леськи – 1, в селі Руська Поляна – 2, в селі Червона Слобода – 3).

Голова ради Олексій Собко в обговоренні, зокрема, зауважив, що дільничні офіцери поліції мають тісно співпрацювати з сільськими радами, а не лише з керівництвом районного відділення поліції.

Наступним було розглянуто питання щодо планування ремонту доріг у Черкаському районі у 2020 році. За словами заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка, підхід до виділення коштів на ремонт доріг в наступному році змінюється. Якщо у цьому році було профінансовано ремонти доріг у багатьох населених пунктах району, то в 2020 році, за рекомендацією Черкаської обласної державної адміністрації, планується профінансувати 2-3 об’єкти, де буде проведено капітальний ремонт на значну суму коштів.

Враховуючи пропозиції та побажання сільських голів, було узгоджено і визначено дороги району, де проведуть капітальний, поточний середній чи ямковий ремонти. Наступного року на ремонт доріг загального користування місцевого значення Черкаському району передбачено з державного бюджету трохи більше 20 мільйонів. Звичайно, однією із умов виділення коштів з Державного бюджету України на проведення ремонту доріг є співфінансування з місцевих бюджетів. Черкаський район готовий до такої співпраці.


Виконавчий апарат обласної ради