«Вільні творять майбутнє!»: У Черкасах провели обласний патріотичний вишкіл

16 квітня 2024, 12:46

Майже 300 дітей взяли участь в обласному вишколі, який організував Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді на базі обласного санаторію “Сосновий бір”.

- Сьогодні ви зібралися тут для участі в масштабному вишколі, до якого сумлінно готувалися. Бажаю вдалих тренувань та нестримної волі до перемоги. Зичу сил і наснаги, аби загартувати тіло й дух. Довіряйте один одному, допомагайте, працюйте командою, адже саме в єдності сила нашого народу, - сказав перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко перед початком змагань.

Захід провели з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді та утвердження української національної й громадянської ідентичності. Діти мали можливість здобути практичні навички виживання в умовах війни, надання першої домедичної допомоги, орієнтування на місцевості тощо.

Учасниками вишколу були рої середньої та старшої вікових груп гри «Джура» закладів освіти Черкаської області. Вони пройшли кілька етапів:

«Туристсько-спортивна смуга перешкод»; 

«Таборування»;

«Метання гранати»; 

«Пластун» (орієнтування на місцевості); 

«Відун» (вікторина з історії України);

«Впоряд» (стройова підготовка);  

«Збірка-розбірка АК», демонстрація бойового спорядження військовослужбовця; 

«Домедична підготовка»; 

«Патріотичний музей АТО».

Також діти мали нагоду неформально поспілкуватися із захисниками та захисницями України на локаціях «Патріотичний музей АТО» та «Збірка-розбірка АК».


Виконавчий апарат обласної ради