Відвідувачів краєзнавчого музею дивує і захоплює дивосвіт текстилю Тетяни Сосуліної

27 січня 2020, 17:06

У обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку «Мій дивосвіт» Тетяни Сосуліної – члена Національної спілки художників України, учасника міжнародних, всеукраїнських та місцевих художніх виставок, міжнародних бієнале та трієнале текстилю.

А нині мисткиня вирішила поділитися своєю майстерністю з відвідувачами обласного краєзнавчого музею.

Пані Тетяна, заряджаючись енергією Шевченкового краю, неодноразово презентувала власні персональні виставки: «У пошуках гармонії душі», «Частинка любові», «Шевченкіана Тетяни Сосуліної», які з феєричним успіхом подорожують не лише за кордоном, але й районними центрами Черкащини, міст Києва, Львова, Чернівців, Херсона, Коломиї, Самбора, Яремче.

Крім того, ось уже майже 40 років вона щедро ділиться своїми фундаментальними знаннями та безцінним досвідом зі своїми вихованцями у Черкаській художній школі.

Творчість пані Тетяни багатогранна та різнобічна. А все те, що не встигає відобразити на полотні та гобеленах, пише у своїх есе, нарисах та новелах, що друкуються в літературних альманахах «Дзвін», «Апостроф», «Спадщина Черкащини», «Книжка пам’яті».

Вона є автором двох книг «Мрію бути» та «Спас любові». А третя – «Моменти нашого життя», наразі готується до друку.

У творчості пані Тетяни яскраво відчутна індивідуальність, оригінальність, висока майстерність і обдарованість. Її роботи  вражають, захоплюють, торкаються душі.

А ще Тетяна Сосуліна чуттєво сприймає творчість інших людей, зокрема, майстрів слова, і завжди відгукується на їхні прохання – допомагає в оформленні книг, які уміло та з любов’ю ілюструє своїми роботами.

Роботи талановитої мисткині зберігаються в багатьох музеях України, близького і далекого зарубіжжя, а також  в багатьох приватних колекціях Сербії, Німеччини, Польщі, Кореї, США.


Виконавчий апарат обласної ради