Відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в селі Берестівець Паланської ОТГ

08 липня 2019, 17:29

Днями відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в селі Берестівець. Ця подія, без перебільшення, визначна для мешканців громади, які відтепер у випадку надзвичайної ситуації на їхніх подвір’ях чи у господарствах зможуть розраховувати на допомогу не лише професійних рятувальників, а й місцевих вогнеборців.

Участь в заході взяли: заступник голови Паланської ОТГ Олександр Шевчук, староста с.Берестівець Галина Панасюк, заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Олександр Горобець, начальник Уманського районного відділення ДСНС України у Черкаській області Володимир Лебідь, директор ТОВ «Берестівець» Василь Чекаленко, представники Дмитрушківської та Ладижинської ОТГ, сільські голови сіл Родниківки та Краснопілки.

Відкриттю місцевої пожежної команди передувала значна робота, проведена Паланською сільською радою та товариством «Берестівець». Громадою було виділено більше 300 тисяч  гривень на капітальний ремонт пожежної автівки, наданої Уманським районним відділом Управління ДСНС України у Черкаській області та придбано пожежне обладнання. Місцева пожежна команда функціонуватиме на  території господарства ТОВ «Берестівець» облаштованого під пожежний пункт, та обладнаного усім необхідним для цілодобового чергування особового складу. 

Для урочистої церемонії перерізання стрічки були запрошені  Василь Чекаленко та Олександр Горобець. Після перерізання стрічки настоятель парафії Архистратига Михаїла с. Берестівць отець Володимир освятив пожежний автомобіль та приміщення пожежного депо, де рятувальники нестимуть службу.

На завершення урочистостей всі охочі оглянули приміщення підрозділу та ознайомилися з технікою та оснащенням, що перебуватиме на озброєнні рятувальників.


Виконавчий апарат обласної ради