Валентин Тарасенко зустрівся з представниками урядового проекту Канади «Супровід урядових реформ в Україні»(SURGe)

29 липня 2020, 09:40

В Україні запроваджується нова ініціатива «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні», що в рамках проєкту SURGe запроваджує Канада, як провідний партнер України з розвитку.

Ця ініціатива передбачає надання технічної допомоги Міністерству розвитку громад і територій з питань реформування державної регіональної політики.

Про це сказав керівник групи радників ініціативи Юрій Третяк на зустрічі з керівництвом області та представниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, презентуючи проєкт SURGe.

У зустрічі взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко і заступник голови облдержадміністрації Роман Карманнік.

– У рамках проєкту передбачається надання технічної допомоги пілотним областям і громадам з питань покращення управління публічними інвестиціями, щоб громади мали можливість вибору та визначення пріоритетних проєктів державних інвестицій, – наголосив Юрій Третяк. – Черкащина стала пілотною областю, де запрацює ініціатива. У межах п’ятирічного проєкту її втілюватиме на Черкащині компанія Alinea International.

«В пілотних регіонах будуть виявлятися потреби та місцеві стратегії щодо визначення, планування, проектування та реалізації інвестиційних проєктів на основі результатів з урахуванням потреб громад. Тобто, саме громада має обирати пріоритетні напрямки публічного інвестування залежно від власних потреб», – зауважив Юрій Третяк.

У загальному проєкт SURGe в Україні передбачає впровадження 7 ініціатив, серед них адміністративні послуги, реформа пенітенціарної служби, освіта, регіональні інвестиції, реформа СКМУ тощо.


Виконавчий апарат обласної ради