Валентин Тарасенко провів засідання конкурсної комісії з визначення переможця на посаду директора комунального закладу

26 травня 2020, 15:52

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка як голови комісії з визначення кандидатур на посади керівників комунальних підприємств проведено засідання, на якому розглядали кандидатури на посаду директора комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради.

До участі у конкурсі на посаду керівника цього комунального підприємства надійшло дві заяви. Однак напередодні один з претендентів  відкликав свою заяву і участі у конкурсу не брав.

Натомість комісія розглядала одну кандидатуру на цю посаду, а саме нині діючого  директора КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Леоніда Васильовича Сіренка, у якого місяць тому закінчився термін контракту.

Розглядаючи кандидатуру Леоніда Сіренка, члени комісії зважили на те, що він очолює цей заклад майже тридцять років. За період роботи у школі підготовлено більше 100 майстрів спорту та майстрів міжнародного класу з легкої атлетики. Неодноразово ставали переможцями та призерами серед дитячо-юнацьких команд юні обдарування з футболу та баскетболу.

Як господарник утримує у відмінному стані спортивний комплекс з легкоатлетичним манежем, футбольними полями штучного покриття тощо.

Має Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту», присвоєне йому у 2008  році.

Як і передбачають умови конкурсу, претендент підготував і презентував членам комісії програму своїх дій щодо подальшого розвитку комунального закладу та відповів на запитання.

Після обговорення члени комісії ухвалили рішення – кандидатуру Леоніда Сіренка рекомендувати сесії обласної ради для призначення на вищезазначену посаду.

 


Виконавчий апарат обласної ради