В області відзначено кращих спортсменів. Одному з них вручено ключі від квартири

28 грудня 2020, 16:06

Сьогодні в Будинку рад нагороджено ряд спортсменів Черкащини, які досягли високих показників на міжнародних спортивних  аренах. Так, бронзовий призер XV Літніх Параолімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Роман Данилюк отримав ключі від квартири в місті Черкаси, на яку чекав  чотири роки.  Велику фінансову допомогу у цій справі надали депутати обласної ради минулої каденції, які виділили з обласного бюджету необхідні кошти.

«Дуже вдячний усім, хто долучався до цієї справи, зокрема, депутату обласної ради Григорію Плічку і всьому депутатському корпусу обласної ради минулого скликання. У планах – зроблю там ремонт та буду проживати в квартирі з дружиною та сином. Ця підтримка нашої влади зобов’язує мене і надалі добиватися нових успіхів для Черкащини і України», - говорить Роман Данилюк.

Окрім того, у ході зустрічі, голова облдержадміністрації Сергій Сергійчук і заступник голови обласної ради Михайло Мушієк вручили Почесні грамоти Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради, а також відзнаки «За особливі заслуги перед Черкащиною» тренеру з гімнастики спортивної Ірині Надюк та її вихованцю Іванові Севруку, який став переможцем чемпіонату Європи з гімнастики спортивної.

Також Сертифікат на отримання грошової винагороди від Національного олімпійського комітету в Черкаській області отримав вихованець Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» Ілля Ковтун, майстер спорту України міжнародного класу з гімнастики спортивної, який лише у 2020 році виборов 13 золотих, 2 срібних, 1 бронзову медалі на Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Заступник голови обласної ради Михайло Мушієк зазначив, що відзначати успіхи наших спортсменів, які прославляють Черкащину і Україну в світі, завжди приємно.

– Ми розуміємо, що завдяки вашій щоденній напруженій праці, силі волі, терпінню і витримці, можна добитися значних результатів. І ви це робите! – говорить Михайло Мушієк. – Зазначу, що обласна рада, зокрема, депутатський корпус підтримували і будуть підтримувати вас і всі ті обласні програми щодо розвитку спорту і надалі допомагатимемо нашим талановитим спортсменам досягати успіхів.


Виконавчий апарат обласної ради