Урочистою ходою, мітингом і покладанням квітів відзначено чергову річницю виведення військ з Афганістану

15 лютого 2020, 11:47

У обласному центрі відзначено 31-шу річницю виведення обмеженого контингенту військових миротворців з республіки Афганістан.

Колишні воїни-афганці, ветерани-прикордонники та ветерани АТО/ООС, воїни-інтернаціоналісти, їх рідні та побратими, мешканці обласного центру зібралися суботнього ранку на Соборній площі, щоб урочистою ходою під звуки духового оркестру пройти до меморіалу воїнам-афганцям на площі Слави.

В урочистій колоні –  заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Швець, заступник голови обласної ради Михайло Мушієк, міський голова Анатолій Бондаренко, депутати обласної і міської рад, волонтери, небайдужі мешканці міста.

Відкрили мітинг виконанням Гімну України. З нагоди пам’ятної дати присутніх привітали заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Швець та міський голова Анатолій Бондаренко.

Вони відзначили величезну мужність і героїзм колишніх воїнів, які виконували інтернаціональний обов’язок, та подякували за нинішню громадянську позицію, коли розпочалася російська агресія на сході України і воїни-афганці першими виступили на захист суверенітету рідної держави.

Під час мітингу окремі ветерани-афганці та волонтери були нагороджені за мужність і героїзм медалями «Афганістан 1979».

 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, а потім на завершення мітингу поклали живі квіти до меморіального знаку.

Традиційно пролунав трикратний салют.


Виконавчий апарат обласної ради