У Степанецькій ОТГ працюватиме громадська майстерня

19 травня 2020, 11:38

За інформацією Степанецької громади, днями тут отримали нове обладнання, інструменти та частину меблів для облаштування громадських майстерень.

Степанецька ОТГ – одна із трьох громад на Черкащині, де створюються громадські майстерні, які покликані сприяти розвитку підприємницького потенціалу жителів населених пунктів у сфері побутового обслуговування.

У рамках реалізації проекту закуплено сучасне обладнання та меблі, що дозволить розвивати супутні сервіси у громаді та згодом відкрити на базі майстерні, наприклад, швейне ательє з ремонту одягу, точильню або ремонт меблів.

Любов Ропало, Світлана Остряніна із «Черкаської агенції регіонального розвитку», Іван Степанець та Павло Бойко із Степанців уже склали 3 верстати, шафу та швейний стіл, що дає можливість уже надавати необхідні послуги мешканцям громади.

Проект «Запуск громадських майстерень у громадах Черкаської області» впроваджується у рамках спільного проекту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.


Виконавчий апарат обласної ради