У Шполянській ОТГ – кадрові зміни

10 липня 2020, 10:39

Як інформують в Шполянській ОТГ, днями проведено позачергову сесію Шполянської міської ради, у ході роботи якої депутати розглянули низку організаційних питань.

Зокрема, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю в Україні депутати задовольнили заяву на звільнення першого заступника міського голови Олександра Кузуба

Як пояснив Олександр Кузуб, звільнитися з цієї посади він виявив за власним бажанням, адже вирішив змінити напрямок трудової діяльності та основне місце роботи.

На посаду першого заступника міського голови сесія призначила Віталія Плетіня, який працював заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства. Відповідно до цього рішення було внесено зміни до штатного розпису у назві посади: «перший заступник міського голови» на «перший заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства».

Окрім того, депутати проголосували за внесення до штатного розпису посад двох заступників міського голови, в обов’язки яких входитимуть питання діяльності виконавчих органів ради.

Після цього було розглянуто і затверджено на ці посади кандидатури Дмитра Коваля, який працював начальником відділу правового забезпечення та інвестиційного розвитку міської ради, та Оксани Курінної, очільниці відділу освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Відтепер, за одноголосної підтримки депутатів склад заступників міського голови Шполянської міської ОТГ є таким:

Віталій Плетінь – перший заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства;

Дмитро Коваль – заступник міського голови з питань виконавчих органів ради;

Оксана Курінна – заступник міського голови з питань виконавчих органів ради.

 


Виконавчий апарат обласної ради