У селі Берестівець відкрито цілодобовий табір для відпочинку дітей

02 липня 2019, 16:51

У День молоді в селі Берестівець на Уманщині на базі місцевої школи відбувся заїзд до дитячого відпочинкового табору з цілодобовим перебуванням «Лідер», який допоможе учням в літній час продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, покращити своє духовне та фізичне здоров’я. У таборі «Лідер» налічується 48 дітей, яких поділено на 3 загони з оригінальними назвами: «220 Вольт», «Стріла», «Кока-кола».

Урочистості з нагоди відкриття табору та День молоді об’єднали в одне свято. На захід завітало багато гостей: в. о. голови Світлана Шмалій, заступник голови Ігор Миклащук, начальник відділу освіти Ігор Кузьменко, староста Галина Панасюк та депутат Паланської сільської ради Василь Чекаленко.

В. о. голови Світлана Шмалій привітала дітей з нагоди довгоочікуваної для молоді дати – відкриття відпочинкового табору, побажала гарного й яскравого літнього відпочинку, а заступник Ігор Миклащук побажав драйвового настрою та висловив сподівання, що під час перебування у таборі діти весело та активно проведуть свій час і наступного року неодмінно захочуть повернутися ще раз.

Вихователі ознайомили дітей з правилами поведінки в таборі, безпечного дозвілля та відпочинку. За бажанням дітей розпочались ігри, конкурси, розваги. Впродовж зміни відпочинкового табору на дітей чекають змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання, забави та багато інших цікавинок.

Робота табору організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. Це все стало можливим завдяки спонсорській допомозі товаровиробників громади, а саме: керівнику ФГ«Агрофірма «Базис» В.О. Осадчому, директору Уманського тепличного комбінату М.В. Гордію, директору ДП «Умань-Агро» В.В. Кулікову та директору товариства «Берестівець» В.І. Чекаленку.

 

 

 


Виконавчий апарат обласної ради