У Канівському Центрі “первинки” реконструюють дах

21 січня 2021, 14:50

Шатровий дах над внутрішнім двориком будівлі поліклінічного, приймального відділення та відділення інтенсивної терапії Канівського центру надання первинної медико-санітарної допомоги реконструюють за кошти обласного та місцевих бюджетів, а також із залученням спонсорської допомоги.

- Під час робочого візиту на Канівщину поспілкувався із медиками первинної ланки.  Тоді очільниця ЦПМСД Наталія Горьова зазначила, що через відсутність даху над внутрішнім двориком дощова вода потрапляла у підвал і руйнувала приміщення. Їм уже вдалося залучити частину коштів від спонсорів та з місцевих бюджетів на ремонт цього даху, але тієї суми все одно не вистачало і з 2017-го року приміщення почало руйнуватися. Тому зі свого боку пообіцяли фінансування з обласного бюджету - прокоментував голова обласної ради Анатолій Підгорний.

Очільниця КНП “Канівський ЦПМСД” Наталія Горьова розповіла, що було дуже важливо у найкоротші терміни доробити дах над двориком, адже через вологу тріскалися стіни і згодом нове приміщення могло стати аварійним. 

- Коли отримали кошти з обласного бюджету, то негайно почали ремонтні роботи, тож цьогорічний сніг нам уже не довелося виносити відрами. Ми постійно працюємо над покращенням сервісу для людей, беремо участь у різних конкурсах та грантових програмах аби залучити додатковий ресурс. Нам дуже приємно, що підтримує також і обласна влада, - додала Наталія Горьова.

За словами Анатолія Підгорного, важливо допомагати тим комунальним закладам, які постійно працюють над вдосконаленням надання послуг громадянам.

 


Виконавчий апарат обласної ради