У Черкасах вшанували пам'ять Василя Симоненка

09 січня 2020, 13:52

Сьогодні у Черкасах проведено заходи з нагоди 85-річчя від дня народження видатного поета, публіциста і журналіста Василя Симоненка.

Під час вшанування поета-шістдесятника голова обласної ради Анатолій Підгорний, голова облдержадміністрації Роман Боднар, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, почесні гості, серед яких члени Національної спілки письменників України, лауреати цьогорічної премії імені Василя Симоненка Ігор Мітров та Василь Шкляр, а також лауреат національної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України, Герой України Анатолій Паламаренко, поклали на його могилу та до підніжжя пам’ятника квіти.

– Вчора минув вісімдесят п’ятий рік від Дня народження великого українського поета Василя Симоненка. Хоча доля відміряла Василю Андрійовичу недовге земне життя, але його творчість як журналіста, поета, публіциста була й залишається яскравим спалахом українського «шістдесятництва», – зазначив голова обласної ради.

Процитувавши нашого земляка Василя Симоненка: «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя!», - Анатолій Вікторович наголосив, що саме ці слова могли б бути основою української єдності.

Нагадаємо, що сьогодні у Черкаській обласній філармонії  о 16-й годині відбудеться вечір пам’яті Василя Симоненка.


Виконавчий апарат обласної ради