У 2020 році аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 23 млн

06 листопада 2020, 09:31

Як інформують в  Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, його фахівці впродовж січня – вересня 2020 року провели 31 ревізію та 6 державних фінансових аудитів та виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 56 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 51 управлінське рішення та використали 40 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

За цей час правоохоронним органам передано матеріали 23 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань. Пред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 484 тис. грн.

До 7 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 76 протоколів про адміністративні правопорушення, 17 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.

В Управлінні діє телефон довіри 63-85-90


Виконавчий апарат обласної ради