Творення міцної учнівської родини у Берестівці

17 липня 2019, 14:36

Чотирнадцять днів відпочинку і оздоровлення в таборі цілодобового перебування «Лідер» для учнів Берестівецької загальноосвітньої школи Паланської ОТГ Уманського району промайнули дуже швидко. Піднесений настрій, нові друзі, активний відпочинок, захоплюючі враження та різноманітні розваги – все це сповна отримала молодь. Організатори подбали про те, щоб кожен день перебування дитини у відпочинковому таборі був змістовним, активним, пізнавальним та пам’ятним. Кожен день у таборі «Лідер» був цікавою історією, яка наповнювалася веселим сміхом, відкриттями, здивуванням та очікуванням чогось нового.

Вихователі проводили з дітьми різноманітні ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше – спілкування.

Святковий концерт, який підготували діти в день закриття табірної зміни, свідчив про яскраві, веселі та щасливі проведені дні, які запам’ятаються вихованцям на все життя.

Начальник відділу освіти Паланської сільської ради Ігор Кузьменко висловив велику подяку всім педагогам, які зробили відпочинок дітей незабутнім та неповторним, а дітям побажав вчитись та досягати блискучих успіхів. Директор табору Наталія Кузьменко згадала всіх, хто був причетний до організації дозвілля молоді. Особлива вдячність мовилась кухарям, які забезпечували п’ятиразове харчування та смачні обіди; медсестрі, завдяки турботі якої, дехто з молодого покоління захотів освоїти благородну професію лікаря.

Староста села Берестівець, Галина Панасюк, окрім слів подяки, подарувала вихователям квіти, солодощі, відзначила грамотами, а всім вихованцям – пам’ятні дарунки на згадку про незабутні дні в літньому таборі.

Враження у молоді залишаться на весь рік!


Виконавчий апарат обласної ради