Туризм як стимул розвитку громади

30 липня 2020, 15:52

За інформацією Червонослобідської ОТГ, тут розпочали роботи із аудиту місцевих цікавих для туристів місць та можливостей, що увійдуть до туристичних маршрутів.

- За розвитком туризму у громаді ми бачимо не лише можливості додаткових надходжень до бюджету, але й виявлення усього потенціалу, яким наша громада може бути цікавою для інших людей. Адже ми маємо багато унікальних місць – наприклад, цікавим для багатьох відвідувачів може стати  «місце сили» – Шаєва гора (див. https://sites.google.com/site/shaevagora/saeva-gora); джерело, яке вважають цілющим;  історична церква у Нечаївці, - розповідає начальник відділу економічного розвитку та інвестування Червонослобідської сільської ради Тетяна Гартингер. – За розвитком місцевого туризму ми  вбачаємо  стимул не лише для розвитку громади, але й потенціалу її  людей – майстрів народних ремесел, знавців фольклору, хранителів давніх традицій.

Окрім того, у громаді розпочали моніторинг історичних та культурних пам’яток, цікавих та незвичайних місць, народних майстрів та творчих особистостей  у кожному селі громади, наявних об’єктів туристичної інфраструктури. Після розробки туристичних маршрутів їх буде запропонуємо туристичним агентствам. Уся підготовча робота планується завершитися уже до кінця року.

- Наші громади мають величезний потенціал для розвитку місцевого туризму, - констатує регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада»   Ольга Галушко. - За нинішніх умов зростає зацікавленість туристів до подорожей Україною, дослідження її історико-культурної спадщини та природи. І саме Черкащина має у цьому плані всі можливості - велетенський історичний, культурний та рекреаційний потенціал. Для громад регіону розвиток туризму може стати ще одним рушієм розвитку економіки та підвищення інвестиційної привабливості ОТГ.


Виконавчий апарат обласної ради