Тридцять спортсменів цьогоріч отримуватимуть обласні стипендії

20 лютого 2023, 13:59

Комісія обрала 10 провідних спортсменів та 20 перспективних (олімпійські та неолімпійські види спорту) Серед них є також і спортсмени з інвалідністю. Упродовж року вони отримуватимуть обласні стипендії. 

Участь у засіданні взяв перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко. Він зауважив, що цьогорічні стипендіати - це талановиті спортсмени, які показали хороші результати у боксі, кульовій стрільбі, спортивній гімнастиці, фехтуванні, велоспорті, легкій атлетиці, кікбоксингу, спортивному орієнтуванні, судномодельному спорті, веслуванні,  армреслінгу тощо.

-  Попри війну черкащани в цій галузі продовжили розвиватися. Наші спортсмени покращували свої результати, змогли взяти участь у низці важливих змагань, виступають у складі національних збірних, готуються до Олімпійських Ігор. Імена деяких із них вже не раз звучали на всю Україну після чергових змагань. Щиро пишаюся нашими спортсменами і бажаю досягати нових вершин, представляючи Україну на міжнародній арені, та популяризуючи здоровий спосіб життя. Ми ж зі свого боку підтримуватимемо їх стипендією, - прокоментував Роман Сущенко.


Виконавчий апарат обласної ради