Шполянський район

Телефонний код 0-4741

Шполянська районна рада

Голова районної ради – , тел.: (04741) 2-00-77
Заступник голови районної ради – Татарина Лідія Миколаївна, тел.: (04741) 5-31-38

Органи місцевого самоврядування

Назва ради та населеного пункту, що входить до ради

ПІБ міського, селищного, сільського голови

Телефон

Антонівська сільська рада

Годлевський Олег Петрович

98-2-33

с. Антонівка

 

с. Глиняна Балка

 

с. Коротине

 

Буртівська сільська рада

Волошин Олег Іванович

90-7-10

с. Бурти

 

Васильківська сільська рада

Дубина Іван Михайлович

2-68-04

с. Васильків

 

Веселокутська сільська рада

Діденко Тетяна Миколаївна

93-3-38

с. Веселий Кут

 

с. Витязеве

 

с. Козачани

 

Водянська сільська рада

Кирченко Наталія Петрівна

91-2-16

с. Водяне

 

Журавська сільська рада

Сташенко Володимир Олексійович

91-6-37

с. Журавка

 

Іскренська сільська рада

Остапчук Микола Іванович

48-2-37

с. Іскрене

 

с. Георгіївка

 

Капустинська  сільська рада

Колісник Наталія Валентинівна

44-4-31

Лебединська сільська рада

Рудас Олексій Петрович

2-68-22

Лозуватська сільська рада

Бойко Станіслав Миколайович

46-1-23

с. Лозуватка

 

с. Кам'януватка

 

Мар’янівська сільська рада

Вареник Олексій Іванович

43-3-36

с. Мар'янівка

 

Надточаївська сільська рада

Шевченко Микола Анатолійович

90-5-33

с. Надточаївка

 

Нечаєвська сільська рада

Приходько Володимир Михайлович

90-3-35

с. Нечаєве

 

Сердегівська сільська рада

Зеленько Людмила Миколаївна

93-5-43

с. Сердегівка

 

Сигнаївська сільська рада

Ошовський Сергій Павлович

97-2-23

с. Сигнаївка

 

Соболівська сільська рада

Яцентюк Валентина Андріївна

93-1-35

с. Соболівка

 

Терешківська сільська рада

Драчова Валентина Борисівна

42-2-30

с. Терешки

 

с-ще Ховківка

 

Товмацька сільська рада

Коваль Сергій Валентинович

95-1-21

с. Товмач

 

Топильнянська сільська рада

Барбаш Михайло Анатолійович

45-5-55

с. Топильна

 

Ярославська сільська рада

Фартушній Віталій Юрійович

93-3-31

с. Ярославка

 

с. Нова Ярославка

 

Об'єднані територіальні громади

Шполянська міська рада  

Кравченко Сергій Володимирович  

5-25-75, 5-21-14

м. Шпола

с. Капустине

 

с. Кримки

 

с. Лебедин

 

с. Скотареве

 

Матусівська сільська рада  

Колісник Василь Васильович

92-2-44

с. Матусів

 

с. Станіславчик

 

Лип’янська сільська рада

Іщенко Сергій Юрійович

96-2-38

с. Лип'янка

 

с. Межигірка

 

с. Кавунівка

 

с. Маслове