Сесія Христинівської районної ради розпочалася нетрадиційно

27 червня 2019, 12:28

26 червня 2019 року у сесійній залі Будинку рад під головуванням Анатолія Бордуна проведено 36 чергову сесію районної ради VIІ скликання. 

У її  роботі взяли участь 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації. 

Пленарне засідання розпочалося нетрадиційно. Оскільки днями завершився четвертий дитячий етнофестиваль «Гроно калини», у якому мали можливість реалізувати власні творчі здібності діти Христинівського і Уманського районів, голова районної ради та його заступник вручили Почесні грамоти тим, хто відзначився в його організації.

Грамоти отримали вчитель художньої культури та образотворчого мистецтва Углуватського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ст.» Галина Санєєва, депутат районної ради Василь Оттінгер і директор Христинівського районного будинку культури Віктор Свіщенко. 

Продовжують радувати своїми результатами на чемпіонатах України і Світу і юні спортсмени. З цієї нагоди Анатолій Бордун та Лариса Федичканич побажали вихованцям Христинівської районної дитячо-юнацької спортивної школи успіхів у подальшій спортивній кар’єрі і вручили Грамоти районної ради та оголосили Подяки голови районної ради за прославлення Христинівщини і високі спортивні досягнення Крістіні Мислюк, Максиму Лазневому та Софії Лягоцькій.

Почесну грамоту отримав також депутат обласної ради Олег Баштан за активну громадянську позицію, відродження народних звичаїв та традицій, пропаганду духовних цінностей та вагомий особистий внесок в організацію проведення дитячого етнокультурологічного фестивалю «Гроно калини». 

Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного. У ході своєї роботи вони внесли зміни до районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки; програми підтримки діяльності органів виконавчої влади в Христинівському районі на 2019-2020 роки; ухвалили проект рішення щодо запропонованих змін до районного бюджету на 2019 рік.

У порядку контролю заслухали інформації про хід виконання програм – «Підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року» та «Охорона і підвищення родючості ґрунтів Христинівського району «Родючість» на 2017-2020 роки», а також про стан підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. 

Потім депутати затвердили районні програми: забезпечення житлом медичних працівників лікувально-профілактичних закладів районної комунальної власності на 2019-2030 роки (нова редакція) та «Фінансування заходів переформатування Христинівського районного військового комісаріату в Христинівський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки»; ухвалили рішення, що стосуються районної комунальної власності.

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, рішення приймалися переважною більшістю голосів.

 


Виконавчий апарат обласної ради