Розвиток громад - через розвиток підприємництва

22 липня 2019, 16:06

У громадах Черкащини все більше уваги приділяють діалогу з місцевим бізнесом. Зокрема, Карашинська ОТГ ініціювала проведення тренінгу для підприємців: «Розвиток підприємництва в громадах Корсунського району», який буде орієнтовано на фермерів, кооператорів та бізнесменів Корсунь-Шевченківського району. В рамках навчання планується ознайомити управлінців ОТГ з можливостями для розвитку громади, а також про державні, обласні та грантові програми, які можуть використовуватися задля цієї мети. 

Звичайно, що Черкаський ЦРМС з радістю підтримав цю ініціативу і виступає в якості партнера. Вже зараз серед спікерів заходу заявлені п. Роман Корінець - член ради Національної сільськогосподарської палати України та Українського сільськогосподарського кооперативного союзу, який активно курує розвиток сільськогосподарських дорадчих служб України та п. Віктор Гончаренко - перший Віце-президент, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Черкаській області.

Днями радник з питань регіонального розвитку Черкаського ЦРМС Григорій Перерва провів робочу зустріч з головами Карашинської та Набутівської ОТГ. За її результатами було прийнято рішення як можна активніше залучити до заходів з розвитку територій громад представників місцевого бізнесу свого району, а за можливості, і сусідніх. Тим більше, що сам тренінг має ще одну мету: долучити приватні ініціативи до проведення вже другого фестивалю в громаді – «Гарбуз-Фесту». Адже на таких заходах є можливість і презентувати свою продукцію, і заробити на її продажі.


Виконавчий апарат обласної ради