Проведено змагання з волейболу на Кубок Маньківської районної ради

13 лютого 2020, 14:44

Як повідомляють у Маньківській районній раді, нещодавно проведено розіграш призів на Кубок Маньківської районної ради з волейболу.

У фінальних змаганнях зустрілися кращі волейбольні дружини Маньківського району: Буцької ОТГ, сіл Чорна Кам’янка, Роги та Молодецьке, Маньківської ЗОШ № 1, Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»,  «Основа» смт. Маньківка та команда ветеранів волейболу Маньківського району.

Змагання урочисто відкрила та привітала учасників із початком турніру голова районної ради Світлана Лещенко, яка зазначила, що волейбол – це та спортивна гра, в якій не тільки від майстерності кожного, а й від злагоди команди залежить успіх. Тож побажала всім злагодженої гри, задоволення та емоцій від змагань і, звичайно, перемоги найсильнішим.

Право підняти Державний Прапор України під звуки Гімну України отримали капітани команд. Зразковий танцювальний колектив «Міраж» Маньківського ЦДЮТ під керівництвом Наталії Квітченко подарував натхненний танець для учасників змагань та всіх присутніх вболівальників.

Згідно жеребкування команди були розподілені на дві групи, у яких спортсмени змагалися за вихід до фіналу.

Волейбольні баталії проходили у видовищній, безкомпромісній боротьбі і численні вболівальники отримали масу задоволення від дій гравців на волейбольному майданчику, інколи один забитий м’яч вирішував хід поєдинку.

У першій групі, перемігши всіх суперників, до фіналу пройшла команда ветеранів, другими стали чорнокам’янські спортсмени, що дало їм право поборотися за третє місце.

У другій групі першу сходинку посіла команда з Маньківки «Основа», другими стали молодецькі спортсмени, третіми та четвертими стали буччани та школярі ЗОШ.

У підсумку в фіналі зустрілися найсильніші «старі знайомі», друзі по життю, суперники на майданчику, які разом проводять тренування - дві команди з Маньківки: «Основа» та команда ветеранів волейболу.

У надзвичайно видовищному поєдинку молодість все таки перемогла досвід і перший щабель посіла команда «Основа». Другими стали ветерани волейболу, а бронзу розділили між собою спортсмени з Молодецького та Чорної Кам’янки.

Грамотами Маньківської районної ради були нагороджені Анжеліка Дубовик із с. Чорна Кам’янка та Федір Хоменко із с. Молодецьке, як наймолодша та найстарший учасники волейбольного Кубка, що проводиться під патронатом Маньківської районної ради.

Командам-переможницям були вручені грамоти та грошові сертифікати для придбання спортінвентарю на суми 3000 грн за  І місце, 2500 грн – ІІ місце і 2000 грн – ІІІ місце, як передбачено районною програмою «Розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки».

У перерві між іграми всі охочі пригощалися смачним теплим чаєм та кавою і ласували запашною випічкою, що її надали турботливі кухарі СОК «Заріччя».


Виконавчий апарат обласної ради